Somatyzacje w nerwicy - watek zbiorczy.

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

przez milka 05 paź 2006, 08:35
Kasandra, u mnie podobnie ciągła schiza, że to rak, tętniak i Bóg wie co jeszcze, ale to tylko nerwy......hmmmm TYLKO, ale skoro tylko, to czemu aż tak źle się czujemy......
ból życia nie pozwala przyjść wyzwoleniu - śmierci....

przez Kasandra 05 paź 2006, 14:27
milka napisał(a):Kasandra, u mnie podobnie ciągła schiza, że to rak, tętniak i Bóg wie co jeszcze, ale to tylko nerwy......hmmmm TYLKO, ale skoro tylko, to czemu aż tak źle się czujemy......

No wlasnie Tylko :> ... wiesz co mi poprawia samopoczucie i mijaja te wszyskie dziwne bole- jak mam cos do roboty, np. siedze z ludzmi na uczelni i gadamy o pierdolach, jak mam jakies zajecie ktore pozwala mi zapomniec o schizach ... jestem starosta roku,wiec w wakacje latalam prawie codziennie z indexami po wpisy ludkow i dzieki temu mialam kupe roboty -a przez to zapominalam,ze cos mi jest ... postaraj sobie znalezc jakies zajecie- wkrec sie w jakies kolko zainteresowan lub zacznij dzialac spolecnzie jesli masz czas ;]
If you dream it, and believe it, anything can happen...

przez niqqa 05 paź 2006, 15:10
Bystry!

Nie martw sie!!

Mnie dzis rowniez strasznie boli kark :(
Boli mnie tak bardzo, ze ten bol przechodzi w zebra. Wyglada to mniej wiecej tak, ze nie moge ruszyc glowa bo wtedy bola mnie zebra :roll: Caly kregoslup az do zeber :( Ja tez od razu spanikowalam ale postaralam sobie to wytlumaczyc, ze to kolejny objaw nerwicy albo po prostu....dlugo siedzialam przy biurku i po prostu...ehhh starosc nie radosc....CZlowiek juz glowy nie moze utrzymac w pionie ;)

Pozdrawiam Cie serdecznie.
Nie martw sie. Od tego sie nie umiera ;)
Niebo jest na wyciągnięcie ręki,tylko ciągle nie wiemy jak tam dojść....

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez BYSTRY 05 paź 2006, 20:36
zgadzam się z tobą , jesteś równym gościem MALCOLM ;)

[ Dodano: Czw Paź 05, 2006 8:37 pm ]
ale miewałeś wyższe ciśnienie przy takich bólach :?:

przez kings 05 paź 2006, 21:09
Witam, mam to samo już od .... kilku lat? Ale to co się dzieje przez ostatnie pół roku to jakiś koszmar, codziennie zasypiam i budzę się z bólem głowy, boli mnie czoło, ja to nazywam, że skalp mi schodzi z głowy, aż włosy dęba stają. Tak jak bym patrzyła na życie przez mgłę. W kwietniu okulista i diagnoza - jaskra (ciśnienie w oczach do 30), ale wykluczył , ze to powód tych bóli, no to dalej
endokrynolog, neurolog no i psychiatra, ale jakiś nie za dobry bo leki nie ppomagają (rexetin). Na ten ból żadne, już brałam 6 rodzajów pzreciwbólowych i nic, no to nie biorę. Acha jeszcze stomatolog i szyna relaksacyjna na noc na zgrzytanie zębami (juz druga) bo od tego też głowa boli. Ide na tydzień do szpitala i mają mnie tam pzrebadać.... No to zobaczymy czy przeżyję.....
Więc tak ogólnie to luzik, nie ma się czym przejmować :cry: :cry:
Pozdro, tzrymajcie się cieplutko i dobrej nocki, bez duchów ;)
'Gdy są jakiekolwiek wątpliwości to znaczy, że nie ma żadnych wątpliwości.....'

przez kings 05 paź 2006, 21:41
Dzięki za słowa otuchy, im dłużej jestem na tym forum tym więcej się dowiaduję o sobie. A ja dla odmiany mam tak niskie ciśnienie, że lekarze czasami nie wyczuwają tego dolnego, cholera a z natury jestem tak energicznym człowieczkiem że mogłabym tyle zdziałać. No nic jutro basen, mam postanowienie 2 x w tygodniu. Super sprawa. Jeszcze raz dzięki. :smile:

przez natka 06 paź 2006, 12:13
witajcie! mam prawie takie objawy, czyli nnerwicę, ciężko jest, ale trzeba sobie z tym radzic,

przez shadee 06 paź 2006, 13:25
U mnie taki ból to objaw problemów z kręgosłupem szyjnym.
Po rehabilitacji przez pare miesiecy nie mialam bolow głowy, a teraz znowu sie zaczeły migreny, takie nawet 4 dniowe :(
Od tego kręgosłupa mam tez problemy czasami z oczami, czy sercem. Byłam o neurologa i sam stwierdzil ze uciski w obręcie kregoslupa szyjnego dają całe spektrum objawów potencjalnie nie związanych z kregosłupem

przez kings 06 paź 2006, 14:45
Hej, ja mam znojomą z takimi objawami po wypadku i własnie w obrębie szyjnym kręgosłupa i bardzo jej pomaga rehabilitacja, masaże itp.

Malcolm, tak niskie ciśnienie nie jest chyba groźne, w skarjnych przypadkach - zapaść czy coś, ala ja np żeby jakoś żyć to min 2 kawy i red bull dziennie, co też nie jest zdrowe... IJAK TU CHOLERA ŻYĆ!!!
A miłego weekendowania! :D

przez metka 06 paź 2006, 15:07
ja też czuję ból, rozdadzanie głowy i ucisk umiejscowiony gdzieś w samym środku, między uszami a czubkiem głowy... do tego czasemdrętwieje mi pół twarzy albo robi się gorąca

... co z tym robić? ibuprom nie pomaga... psychiatra też niebardzo pomógł (dostałam tylko antydepresanty) może neurolog?

Sortuj wg