Somatyzacje w nerwicy - watek zbiorczy.

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

przez BYSTRY 03 paź 2006, 18:18
masz rację lcd to jest to 8)

przez AnnaR 03 paź 2006, 21:13
bystry, zespól suchego oka to nic wielkiego chociaż uciążliwe jest trochę.siedzienie przed kompem, telewizorem, klimatyzacja bardzo się dają we znaki bo wtedy mniej mrugamy :D i oko sie wysusza. :D wystarczy nawilżać oczy kilka razy dziennie popularnymi i ogólnie dostępnymi kroplami i po dłuższym czasie będzie lepiej. to nie przechodzi od razu!!! ja stosuję krople Euphrasia ze świetlikiem albo homeoptic - już przetestowałam trochę i te są niezłe. :D pozdrawiam.Ania

przez BYSTRY 03 paź 2006, 21:34
;)

mam nadzieje, że to ostatni taki post
shadow_no

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

BOLI GłOWA I KARK - hmmm.......................

przez BYSTRY 04 paź 2006, 17:02
Witam , sam już niewiem ......................:?:
to nerwica ? a może to już koniec............ :(

Jak to jest , głowa mnie boli (tępy,piekący,miażdzący) , a przy tym kark i potylica .

Dodam że mam ciągłe (3dni) nieprzerwane uczucie zima pewnych partii mego ciała :(

Skupmy się na głowie : niemoge nią ruszyć , tak gwałtownie , nawet jak idę czy też jadę to też boli ..................(jest to uczucie jakby miała mi glowa eksplodować)

Czy ktoś spotkał się z takim felerem :?:

przez artek28 04 paź 2006, 17:16
Tak nie lam sie to kolejny objaw nerwicy
mnie tez bolala glowa kark potylica myslalem ze dostane wylewu i ze mam wielkie cisniuenie
a to okazalo sie ze np zmiany pogodowe cisnienie na dworze napiecie miesni no i nerwy skladaja sie na tak fajne odczucia
teraz np zmagam sie z bilem calej klatki piersiowej boli mnie doslownie wszystko
" Smutek dzielony jest smutku połowa a radośc dzielona jest radościa podwójną"

przez EWCIAAA 04 paź 2006, 17:59
hej, ja mam taki dziwny ból ni to nie ból głowa taka otepiała i mam wrażenie że wysokie mam cisnienie w niej ....:/ aj aj aj nerwica czemu o nas nas tak dobija...........

przez BYSTRY 04 paź 2006, 18:45
w 100% się z tobą zgadzam 8)

przez Lu_80 04 paź 2006, 18:55
Hej. Ja mam zawroty głowy i widzę przez mgłe, niewyraźnie pomimo okularów (dopasowane podobno idealnie a korekcja to jedynie +0,5). Widze rzeczy tak ogólnie - nie mogę na niczym skupić wzroku. Takie patrzenie w dal... cięzko to opisać...- Efekty bez brania leków. Po lekach różnie bywa i z oczami i z głową, czasem lepiej czasem gorzej ale nigdy jak kiedyś...
Lexapro /Escitalopram/ - 10 mg

przez Tomek87 04 paź 2006, 19:33
mnie głowa bolała ponad miesiąc (górna część) jakby mnie ktoś cegłą walnął i ta cegła cały czas leżała na głowie i wciskała wręcz w ziemie straszne uczucie ... na szczesc ustąpiło ;)

przez Magdalena Anna 04 paź 2006, 21:20
Mi dosłownie sztywniał kark i ból promieniowal do tylnej częsci głowy.Kiedy powiedziałam o tym psychiatrze wcale sie nie zdziwil i powiedział,ze przy nerwicy to norma,ze to typowo nerwicowe bole glowy.Takze na wylew nie masz szans,pozdrawiam. To minie, zaufaj mi

przez BYSTRY 04 paź 2006, 21:42
mówisz :D

przez AnnaR 04 paź 2006, 22:06
Bystry, treściwa wypowiedź, nie ma co :D pozdr.Ania

przez IceMan 04 paź 2006, 23:11
Napięte mięśnie i ucisk na naczynia i nerwy... to chyba to... Mi też się czasem zdarza. Dobre na to są ćwiczenia rąk - obroty, wymachy itp. Mimo wszystko mieśnie w końcu puszczą, a ból po jakimś czasie ustanie.
Przyjaciel forum

przez Kasandra 04 paź 2006, 23:45
Jestem, tu od paru miesięcy i co jakiś czas nabawiam się "bólu głowy" tego typowego dla nerwicy- obrazu widzę, ze mam raka, guza, tętniaka itp itd. Ostatnie 4 dni to byl koszmar bo całkowicie się izolowałam i leżałam w łóżku z myślą ze umieram i jak rano się już nie obudzę... nawet teraz jak sobie o tym przypominam, to zaczyna się to uczucie sztywnienia z tylu głowy ... wmawiałam sobie :> ze to jak stoję prosto to jest źle- jak by głowa była o parę kilo cięższa tylu... nie siedziałam, nie łaziłam, tylko leżałam i szukałam czy czasem gdzieś nie mam guza. Postanowiłam zajrzeć na forum i poczytać- może ktoś mnie chociaż pocieszy i... wcale nie musiałam nic pisać, bo samo czytanie postów, ze większość osób tutaj ma to samo automatycznie zaczęłam czuć się lepiej, ze to jednak nie guz... mam jeszcze takie odchyłki w ciągu dnia ale nie takie jak w weekend... z jednej strony się cieszę ze to nerwica, bo dochodzę do wniosku ze nie guz ...ale nie potrafię się przemóc i pójść do lekarza - boje się ze mnie wyśmieje, albo zdiagnozuje cos innego labo bron boże okaże się ze naprawdę mam guza :> popadam w skrajności ale mam ogromnego pietra przed pójściem do lekarza- którejś nocy myślałam ostatnio ze zwariuje i zaraz karze dzwonić po pogotowie i dusiłam to w sobie tak mocno ze w kocu z tego strachu zasnęła <szok> czasami boje się ze jestem jakąś psychiczna i powinni mnie zamknąć w pokoju bez klamek ;/
If you dream it, and believe it, anything can happen...

Sortuj wg