używki pobudzające mnie uspokajają

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

przez stx 14 sty 2015, 15:35
witam, tak na szybko napiszę że mocna kawa, efedryna (duże dawki) + kofeina mnie uspokajają. czuje się po prostu normalnie bez kołatania serca, bez stresu itd a nie jakiś naćpany czy pobudzony.

alkohol podobno działa uspokajająco, papierosy niby też a na mnie przeciwnie.

pytanie brzmi czy to normalne czy niebardzo?
stx

przez agnieszkasz 14 sty 2015, 16:41
Każdy na takie substancje reaguje trochę inaczej. Kawa na mnie niby działa, ale zdarza się, że po jej wypiciu chce mi sie spać. Alkohol bardziej mnie rozkręca niż uspokaja, a papierosy to wiadomo - jak się ma przerwę w kopceniu to "bez kija nie podchodź"...

przez rendolfik 14 sty 2015, 18:35
Kawy nie piję. Piwo działa na mnie cudownie :D nerwica mija w 80% ale za dużo nie można. Po efedrynie albo amfetaminie zapewne wyskoczyłbym przez okno. Nawet nie mogę sobie tego wyobrazić bo mnie rzuca...
"Sky is the Limit" - mam to wytatuowane.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez stx 15 sty 2015, 01:31
agnieszkasz napisał(a):Każdy na takie substancje reaguje trochę inaczej. Kawa na mnie niby działa, ale zdarza się, że po jej wypiciu chce mi sie spać. Alkohol bardziej mnie rozkręca niż uspokaja, a papierosy to wiadomo - jak się ma przerwę w kopceniu to "bez kija nie podchodź"...

zamiast pobudzac uspokaja to znaczy że troche inaczej działa? :P
stx

przez Psychoanalepsja_SS 16 sty 2015, 02:41
Np. stymulanty u osób z ADHD uspokajają te osoby, zwiększają skupienie, zmniejszają impulsywność i nadpobudliwość.

przez agnieszkasz 12 lut 2015, 15:18
stx napisał(a):
agnieszkasz napisał(a):Każdy na takie substancje reaguje trochę inaczej. Kawa na mnie niby działa, ale zdarza się, że po jej wypiciu chce mi sie spać. Alkohol bardziej mnie rozkręca niż uspokaja, a papierosy to wiadomo - jak się ma przerwę w kopceniu to "bez kija nie podchodź"...

zamiast pobudzac uspokaja to znaczy że troche inaczej działa? :P

Tak :P

przez greg666 13 lut 2015, 13:16
mnie też energetyki uspokajają. Po prostu czuje się po nich normalnie. Papierosy pale nałogowo 1.5 paczki dziennie. Alkohol lubię ale w dużych ilościach ;) w małych mnie trochę wkórwia. A prochów nie biorę ;).
i jak by co to nie mam adhd ;) potrafię się skupić i spokojnie siedzieć wiele godzin np na zajęciach nawet się nie odzywając ;)

Sortuj wg