Zamienię się skutkami ubocznymi brania leków

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

przez L.E. 03 sty 2015, 20:20
Arasha, nie chciałabym Cię dobić, ale mdłości pośród potencjalnych skutków ubocznych to ma przecież nawet aspiryna...
A po esci to mi się tyle cudów w głowie działo, że nie miałabym nawet czasu pomyśleć o rzyganiu :P

-- 03 sty 2015, 19:22 --

Napewno opcją jest nie czytać o skutkach ubocznych w ulotce, bo łatwo je sobie wmówić. To, że komuś było niedobrze nie znaczy, że Tobie będzie ;)
'Każdy z nas jest łodzią, w której może się z potopem mierzyć,
cało wyjść z burzowej chmury, musi tylko w to uwierzyć"

przez Arasha 03 sty 2015, 20:40
L.E., ale ja brałam przez 8 dni to esci i po jakiejś godz. odczuwałam mdłości, które przechodziły dopiero po zażyciu Clona, a jako, że jestem już uzależniona od bdz, to nie chcę szaleć z tymi lekami, bo i tak w innych sytuacjach muszę je brać. Jak odstawiłam esci ... mdłości przeszły ... ale pojęcia nie mam, na ile mogły być urojone, a na ile - realne :bezradny: Oczywiście mogłam poczekać i pobrać jeszcze trochę, ale pytanie - ile ??? Poza tym to było zaledwie 5mg ... a gdzie tam do dawki terapeutycznej :bezradny: Drugie pytanie - czy esci w ogóle by mi pomogło ?

Aspiryny nie biorę :lol:
Nie zamierzam się pod nikogo ustawiać, zamykać gęby, bo innym coś się nie podoba i brać na klatę czyichś zażaleń. Jestem sobą i sobą zamierzam pozostać.

Gdybym mówił językami ludzi i aniołów,
a miłości bym nie miał,
stałbym się jak miedź brzęcząca
albo cymbał brzmiący.
zbanowany
dostałam ostrzeżenie, bo się broniłam... sprawiedliwość... to fikcja!

Sortuj wg