Witam ponownie /// Niestety wracam :(

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

przez lukaszhc 10 gru 2014, 19:15
No i wracam ... :(
Arketis wiele prób odstawienia ... nie dałem rady...
Nawet jak zmniejszam dawkę do pół tabletki ... kosmos ... czy z arketisu parosektyny jest możliwość wyjść ??

Mam do was pytanie ... po okresie jak się człowiek dobrze czuje zapomina jak to jest się źle czuć ...

Wieczorami od trzech dni gdy wracam do domu mam napięcia mięśniowe kolana i łokcie ...
Parestazje czyli mrowienia i dziwne czucie na policzkach oraz lęk. niesamowity lęk ze zaraz zemdleję .
Przedwczoraj ten lęk uczucie że zaraz zemdleje połączone z trudnościami z oddychaniem i słabością
Macie tak??

Generalnie arketis od roku brałem jak chciałem... czasem pół czasem po tygodniu cała tabletka ....
Człowiek głupieje gdy się lepiej czuje :(:(:(:(

Jutro idę do lekarza psychiatry ale niestety do nowego... :( na szczęście mam kartoteke skserowaną

Przepraszam za chaotyczną wypowiedz ale tak mam w lęku :(
Generalnie chodzi mi o objawy czy to nerwicy powrotnie ??

TU ODNOŚNIK DO STAREGO PO)STU Z FORUM z 2012 ROKU
oto-i-moje-wiadectwo-choroby-t33800.html

przez agusiaww 10 gru 2014, 19:43
lukaszhc, pewnie nerwica wraca. Ja mialam rok przerwy od leku i mi wrocilo, wiec jednak sadze ze lepiej brac i zyc.
Warto żyć, warto marzyć, bo to co osiągalne możliwe jest do zdobycia.

przez lukaszhc 10 gru 2014, 19:48
Dziękuję Ci bardzo za odpowiedź... :) niejako człowiek w sytuacji pod ścianą czeka na jakikolwiek słowo...
Najlepsze jest to jak rozmawiałem ostatni raz z lekarzem czyli około rok temu . To mówiłem że po arketisie (parosektyna) jestem lepszym człowiekiem I NIE CHCIAŁBYM NIGDY REZYGNOWAĆ Z NIEGO. no ale jak się poczułem lepiej zacząłem zapominać brak w kratkę . Czasem tydzień dwa wcalę by potem cały tydzień po pół tabletce . I mimo jednak brana w kratkę ale jednak brania mogło aż tak zaatakować ?? :(

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Zosia_89 10 gru 2014, 21:13
Trzymam kciuki za jutrzejszy dzień, psychiatra na pewno pomoże, leki tym bardziej :) tylko trzeba je brać systematycznie (włączyło się moje powołanie pedagogiczne) ;)
Dobrze jest mieć do kogo wyciągnąć rękę,
a oczy mieć szeroko zamknięte.

przez lukaszhc 11 gru 2014, 22:06
Arketis półtora tabletki i okolicznościowo AFOBAM . Kojarzy ktoś ?

Sortuj wg