Mam pytanie do kazdego z nerwicą

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

przez Karola173 07 gru 2014, 14:08
jak czesto objawiaja sie wasze objawyi jak dlugo trwaja.?np to znaczy jak dlugo wystepuje u was np. gula w gardle i jak czesto sie pojawia czy tylko w stresie? jak sobie z nia radzicie?czy gdy pod jakims katem obrocicie glowe to ona maleje?albo po talbetkach na uspokojenie?z gory dziekuje bo sama nie wiem cco o tym myslec.czy moge miec nerwicę skoro u mnie mdlosci zawroty i gula wystepuje od 2 miesiecy CALY DZIEN na dobe natiomiast znikają gdy leze w lozku,rozmoawiam zuje gume czy pochylam glowe.

-- 07 gru 2014, 13:15 --

u mnie nie w chwilach stresu.ostatnio sie mocno stresowalam ale zulam gume mietową i nie bylo ani zawrotow mdlosci guli poprostu nic.wiec te objawy nie sa zwiazane raczej ze stresem ale bardziej z niedotlenieniem mogzu skoro mentol i poruszanie szczzeka daje krotką ulge.

przez maciek-zsm 07 gru 2014, 23:29
Mi różne objawy nerwicowe pojawiały się "od czapy". Wcale nie w sytuacjach gdzie się stresowałem, wręcz odwrotnie, głównie wtedy kiedy miałem za dużo czasu na myślenie, czyli rankami albo wieczorami po pracy.

przez Andrew7826893 08 gru 2014, 21:28
Ja jeszcze nie mam zdiagnozowanej nerwicy ale EKG robione chyba 6 razy podczas ataków wychodziło zawsze wzorowo, badania krwi też super. Musze jeszcze zaliczyć kardiologa potem ew. psychiatra.

A co do tych objawów. Ja np cały dzień dziś czuje uciskanie na klatke, gule w gardle i ciepło na twarzy, a są takie dni, że czuje się super więc to chyba trzyma losowo :/

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Sortuj wg