Znalazłam sposób na mdłości i zawroty głowy!

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

przez Karola173 30 lis 2014, 16:09
Od kilku tygodni męcze się prawdopodobnie z nerwica.Od rana do wieczora miałam zawroty głowy,otumanienie,nudności,wrażenie guli w gardle i jakbym miała zaraz zwymiotować.Chociaż dużo stresu się najdałam w zyiu,jestem bardzo wrażliwa,nie sadzilam ze to sie tak skonczy.W piątek kupiłam sobie kilka leków ktore powinny przeciwdziałas mdłościom.Wczesniej od okolo 2tyg. zazywam po sniadaniu

_magnez
_,potas(bardzo czesto obnizony poziom potasu przy nerwicy)
_nervomix na uspokojenie

i od piątku:
__mamarin 2 razy dziennie (tabletki na nudnosci i przeciwwymiotne jako suplement-kupilam bo mial dobre opinie)

__vomituheel (3 razy dziennie pod 10 kropelek) PRZECIWWYMIOTNY
__vertigoheel ( ta sama seria,ale na ZAWROTY GŁOWY)
JESZCZE JEST Z SERII HEEL NA NERWICE,ALE NIE MIALAM TYLE PIENIEDZY

ii CZUJĘ SIE LEPIEJ! PO 2 DNIACH !
nie czuje już mdlości wogule,gulę w gardle jeszcze troszkę ale owiele łagodniej,ogolnie czuje napiecie nerwowe ale wszystko to jest uspione i fizyczne dolegliwości mijają jesli tak dalej pojdzie wyjde z tego!Kazde z tych leków dziala na uklad nerwowy,co w nerwicy jest najzwaniejsze! ']
wyprobujcie a juz po paru dniach poczujecie ulge,naprawde,sama nie wierzylam.dzieki za wsparecie i tez trzymam kciuki za sowje dalesze leczenie oraz wasze,oby dalo efekty.

przez Niete 08 gru 2014, 23:30
Tylko, że przyczyn chyba nie zniweluje...
Niete

Sortuj wg