stres lzawienie oczu...

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

stres lzawienie oczu...

przez burza011 26 lis 2014, 16:24
Witam zawsze mialem problemy z wystapieniami publicznymi stres mnie dobijal szyvkie bicie serca itp brak lapania tchu obecnie rozpoczalem studia w ktorej to non stop pracujemybw grupach a ja sobie nie radze podczas pracy w grupie dopada mnie taki stres ze mam sucho w gardle i ciezko mi sie rozmawia jestem spiety:/ ostatnio jeszcze lzawia mi oczy nawet ze stresu :/ jak myslicie czy lekarz rodzinny przypisze mi jakis lek zeby pozbyc sie ciut tego stresu??zeby wyluzowac ??bo juz nie wiem co robic ...mam przez to klopoty z koncentracja.

stres lzawienie oczu...

przez ekspert_abcZdrowie 27 lis 2014, 22:04
burza011, owszem lekarz pierwszego kontaktu może Ci przepisać leki uspokajające, ale to może być tylko doraźne działanie. Dlaczego nie chcesz skonsultować się z psychologiem albo psychiatrą? Może zamiast łykać tabletki, lepiej pomyśleć o tym, by spróbować się skonfrontować się ze swoimi lękami? Może lepiej pomyśleć o szkoleniu, jak radzić sobie ze stresem, jak panować nad emocjami? Pozdrawiam!
Psycholog

stres lzawienie oczu...

przez xzjemciex 27 lis 2014, 23:25
Mi też bardzo często łzawią, a nawet szczypią oczy.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Sortuj wg