Błędne koło

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

Błędne koło

przez samotna w tłumie 12 lis 2014, 23:22
Niech to wszystko szlak i to totalnie :bezradny: Nikt mnie nie rozumie-mąż ma w dupie,milion razy go juz prosiłam zeby chociasz poczytał o nerwicy a on nic-bo po co heh?Mama twierdzi,że powinnam się wyciszyć i że nerwica to nic takiego-spoko z miłą chęcią sie wycisze ale do cholery jak?Ciągle jest coś,cały czas jakieś problemy a to z samochodem a to długi a to coś nie tak z pracą a ja?A ja ciągle zapierdzielam i nikt się mnie nie pyta jak sie czuje i co u mnie?A może potrzebuje pomocy?Tylko,że wszyscy totalnie nic a ja chodze sobie do lekarza który to non stop przepisuje mi coraz to silniejsze leki od prozaku-do relanium ale przeciesz nic mi nie jest.Przeciesz ja tylko tak sobie zamykam sie w łazience,siadam na wannie i bujam się jak jakaś sierotka i ja wcale nie budze się ze strachem,którego całkowicie nie rozumiem-bo nie poinnam się bać a sypiam po 2-3 godziny.Czasami mam ochote żeby zamknięto mnie w szpitalu,położono na łóżku,nafaszerowano lekami i dano mi w końcu odpocząć :cry:

Błędne koło

przez Steviear 12 lis 2014, 23:32
Hej. Myślę, że za bardzo się przejmujesz. Wyluzuj, bo to wygląda jakbyś chciała zwrócić ich uwagę na siebie przez oświadczanie im, że jesteś chora i muszą się Tobą zaopiekować.
Nie mówię że tak jest. Ale tak to wygląda.
Na pewno możesz w inny sposób zwrócić na siebie uwagę.
Mama dobrze radzi. :) Odpoczynek Ci się należy.

Błędne koło

przez Kontrast 12 lis 2014, 23:58
Wszystkie babcine rady:odpocznij, uśmiechnij się, wyjdź na słonko, tu raczej nic nie dadzą. Na takim poziomie stresu po lekach, przydałaby się jakaś terapia. Nie myślałaś o tym?
Nie znam roli którą gram. Wiem tylko, że jest moja, niewymienna.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Błędne koło

przez agnieszkasz 13 lis 2014, 14:53
Też myślę, że samo "uspokój się" raczej nie wystarczy, co więcej to może jeszcze bardziej nakręcać to błędne koło. Przynajmniej na mnie tak to działa. I koniecznie zmień lekarza.

Sortuj wg