NIE MOGĘ ZNALEŹĆ PRACY-KTO POMOŻE???

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

przez agusiaww 07 lis 2014, 11:23
aneccka95 napisał(a):
agusiaww napisał(a):Niestety nikt nie da pracy jak macie wylacznie skonczona szkole np liceum.

Niestety mylisz się. W tym roku skończyłam liceum i dopiero zaczynam swoją "karierę" zawodową - jeszcze nigdzie nie pracowałam. Jedynie czym mogę się pochwalić to prawem jazdy i znajomością języka angielskiego, a jakoś się mną zainteresowali.

bo wlasnie masz kurs przynajmniej prawa jazdy i znajomosc angielskiego.

-- 07 lis 2014, 10:25 --

520m.n.p.m. napisał(a):
agusiaww napisał(a):Niestety nikt nie da pracy jak macie wylacznie skonczona szkole np liceum. Pracodawcy patrza na to, czy ktos sie szkoli np kursy czy ktos robil cos dodatkowo a nie tylko siedzi i czeka az mu praca spadnie z nieba np wolontariat, staze bezplatne itd to wszystko sie wlicza. Inaczej to mozna pracy szukac jako pracownik fizyczny typu podaj przynies pozamiataj za najnizsza stawke.

A to ciekawe, bo ja mam studia magisterskie na kierunku technicznym, bezpłatne praktyki i staże, dość bogate doświadczenie. Ciekawe co na to odpowiesz, bardzo ciekawe? Pewnie się znajdzie coś czego mi brakuje, zawsze cię coś znajdzie.

to moze mieszkasz w małym miescie? Ja tez mieszkałam w małym miescie i mimo ekstra CV nie moglam znalezc pracy jak wyjechalam do duzego to w ciagu dwoch dni znalazlam i to kilkanascie ofert bez zadnych znajomosci. W małych miastach to siedza na stolkach osoby od x lat i w sumie nie ma mozliwosci zeby dostac prace, chyba ze nprawde sie ma dosc dobre kontakty np w urzedach, w duzych miastach nie patrza tak na znajomosci bo tyle jest firm ze nawet gdyby chcieli wylacznie zatrudniach po znajomosci to by ludzi zabrakło wiec wtedy patrza na rozne CV.
Warto żyć, warto marzyć, bo to co osiągalne możliwe jest do zdobycia.

przez 520m.n.p.m. 07 lis 2014, 14:02
agusiaww, to nie moja wina, że mieszkam na wsi i nie mam możliwości na dzień dzisiejszy jej opuścić, więc nie wmawiaj mi że problem jest we mnie, w nieskutecznym cv, małym wykształceniu i doświadczeniu, wkurza mnie jak ktoś się mądrzy nie znając sytuacji
W dobre dni warto wierzyć. Daruj mi, pozwól przeżyć Choćby w snach, pozwól przeżyć dobre dni. Nie ma lepszych dni od dobrych razem z Tobą.
Czerwone Gitary - Mam dobry dzień

przez agusiaww 07 lis 2014, 14:34
520m.n.p.m., bo trzeba najpierw rozwazyc rozne opcje, nikt nie wie od razu jak ktos napisze post wszystkiego o drugiej osobie :D Natomiast po 3 latach siedzenia to ja juz bym dawno dzialała, czy poza Pl czy w duzym miescie, bo samo zwalanie winy na Cv czy male miasto i tak nie sprawi ze znajdziesz prace, wiec albo chcesz cos z tym robic i dzialas, albo siedzisz i narzekasz.
Warto żyć, warto marzyć, bo to co osiągalne możliwe jest do zdobycia.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez 520m.n.p.m. 07 lis 2014, 16:48
agusiaww, ciekawe co byś zdziałała gdybyś miała takie możliwości jak ja, bardzo ciekawe, ale na szczęście nie jesteś mną, masz pracę, jesteś w dużym mieście, i nich ci się darzy :smile: a ja będę narzekać dalej
W dobre dni warto wierzyć. Daruj mi, pozwól przeżyć Choćby w snach, pozwól przeżyć dobre dni. Nie ma lepszych dni od dobrych razem z Tobą.

przez Candy14 07 lis 2014, 17:00
520m.n.p.m., czytam Twoje posty w tym temacie i nie chcialabym wspolpracowac z kims takim. Bez obrazy ale jestes strasznie na nie i do tego od razu zaczynasz sie uzalac z jakas pretensja do swiata
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

przez 520m.n.p.m. 07 lis 2014, 17:05
Candy14 napisał(a):520m.n.p.m., czytam Twoje posty w tym temacie i nie chcialabym wspolpracowac z kims takim. Bez obrazy ale jestes strasznie na nie i do tego od razu zaczynasz sie uzalac z jakas pretensja do swiata

Dzięki, a nie pomyślałaś że gdybym miała pracę to bym nie była tak na nie, nie użalałabym się i nie miała pretensji do świata? Zastanów się co ty byś myślała o sobie, o świecie gdybyś przez 3 lata bezskutecznie szukała pracy na okrągło słuchając jakim jesteś nieudacznikiem. Na szczęście nie współpracujesz ze mną więc w czym masz problem?

przez śliwka_ 07 lis 2014, 18:25
Witam,

postanowiłam się wypowiedzieć w tym wątku bo sama mam ten problem.
Mam 31 lat i przepracowałam w życiu jakieś...pół roku.
Jestem osobą niepełnosprawną i na każdym kroku słyszałam zawsze wszechobecne NIE!

I o ile do 19 roku życia się uczyłam to można uznać,że od tego czasu mam zmarnowane życie.Czyli jakieś

12 lat.

Już nie mam ani zapału,ani weny,ani siły żeby wysyłać CV itd.
Nie mam doświadczenia,a teraz to by chcieli zatrudniać 30 latków z 15 doświadczeniem ;)

Już się poddałam i to mnie boli najbardziej.Nie mam siły już ani się uczyć ani szukać dalej pracy.
Czuję,że sytuacja jest patowa.

Jakieś pomysły?

przez Nicky 08 lis 2014, 12:11
Część firm lubi rekrutować osoby ze stopniem niepełnosprawności (i/lub studentów). Do takich firm napewno należą takie marki jak KFC/McD, tyle że tam są marne zarobki. Jak poważny masz ten stopień niepełnosprawności?

520m.n.p.m., nie myślałaś zatrudnić się jako przedstawiciel handlowy jakiejś telewizji kablowej? Oni tam nie mają jakoś specjalnie wysokich wymagań.

przez 520m.n.p.m. 08 lis 2014, 16:26
Nicky, nie myślałam o przedstawicielu handlowym bo wiem, że nie umiem nim być, nie umiem rozmawiać z ludźmi i przekonywać do zakupu

-- 08 lis 2014, 16:39 --

mój problem polega na tym, że mam wykształcenie w jednym a doświadczenie w czymś innym, czyli tak naprawdę nie mam kompetencji zawodowych

przez Artemizja 16 lis 2014, 18:02
Polecam zapoznanie się również z tym wątkiem: poszukiwanie-pracy-rozmowy-kwalifikacyjne-zatrudnienie-t43354.html
Lepiej być diablicą,niż w aureoli usychać z nudów.

Niektórym ludziom nigdy nie dogodzisz.Lepiej się z tym pogódź-mniejsze ryzyko choroby wrzodowej i psychicznej.
Administrator

Sortuj wg