Nasilenie nerwicy lękowej ?

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

przez emilk 13 paź 2014, 21:30
Witam od 4 lat choruje na nerwice lękową,leki jakie biorę to Parksetyna 40 mg i Pramolan 50 mg na noc i dodatkowo aspargin.Od niedzieli czuję okropne osłabienie dodatkowo senność,oczy mi się zamykają nie mam do niczego siły,dodatkwo lekkie mdłości,apatia,czuję się ogólne zamulony że tak powiem.Ciśnienie mam w normie 120/78.Gdy chodzę czuję jak mi serce szybciej biję,ogólnie jakbym był po ciężkim wysiłku a tak nie jest,chodziłem na psychoterapie ostanio byłem 2 miesiące temu,ale jutro idę do psychologa,czy mam też udać się do lekarza rodzinnego aby wykluczyć inne dolegliwości ? czy to może być nasilenie nerwicy ? Proszę o pomoc.
emilk

przez ekspert_abcZdrowie 14 paź 2014, 18:39
emilk, drogą wirtualną nie da się niestety określić, co jest przyczyną Twojego nagłego osłabienia. Możliwe, że objawy, jakie opisujesz, świadczą o nasileniu nerwicy, ale niewykluczone też, że po prostu się przeziębiłeś albo złapałeś jakiegoś wirusa, dlatego kiepsko się czujesz. Sugeruję skonsultować się z lekarzem. Wizyta u psychologa również nie zaszkodzi. Pozdrawiam i życzę powodzenia!
Psycholog

przez neea 18 paź 2014, 05:18
Hej, tak jak zostało powiedziane dobrze jest pójsc do lekarza ja jeszcze dodam z własnego doświadczenia że w nerwicy też miewałam często okresy totalnego osłabienia ze sie słaniałam na nogach....plus zawroty głowy często a wyniki ok. Także powodzenia.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez emilk 20 paź 2014, 13:29
Dziękuje za odpowiedzi,już jest lepiej ;)
emilk

Sortuj wg