Nieustanne uczucie bycia pijanym

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

przez sinister 04 paź 2014, 14:47
Od około 2 miesięcy mam problem. Czuje się jakbym opadł z sił. Szybko się męczę, mam napady senności i nieustanne uczucie jakbym był pijany. Nie palę, nie piję ( okazjonalnie kilka razy w roku ) nie biorę narkotyków. Nerwicę stwierdzono u mnie w kwietniu tego roku, kiedy to miałem wszystkie książkowe objawy. Ostatnio jak zacząłem się tak źle czuć też porobiłem ekg, morfologię, usg jamy brzusznej, markery nowotwoerowe posiew kału na candidę i helicobacter, wyniki wzorowe. Od 8 dni biorę Mozaring przez pierwsze 4 dni 2,5 mg aktualnie 5 mg. Lekarz przepisał mi również nolpazę na żołądek, bo od 2 lat miałem problemy z nietrawieniem pokarmów, gazami, wzdęciami , bulgotaniem.
Po 8 dniowej kuracji nie latam już 5 razy dziennie do toalety, a tylko raz w porywach do 2. Moje pytanie jest następujące, czy przy nerwicy takie uczucie może występować stale ta męczliwość itd?
Czy to możę nowotwór żołądka, który nie wyszedł w badaniach podstawowych, a wyjdzie w gastroskopii , którą mam 14 pazdziernika? Bardzo sie boje. Pierwsze dni do wczoraj na mozarinie okropne mdlosci scisk w gardle.

przez angie1989 04 paź 2014, 21:08
sinister, tak to wszystko od nerwicy, nerwica moze dackazdy objaw uwierz.
To nie żaden rak ! Odrzuc te myśli.

przez Arasha 04 paź 2014, 21:23
Znam to uczucie ... aż za dobrze :? Ja jestem słaba praktycznie od 10 lat ... i dalej żyję :shock: Ale faktem jest to, że się nie leczę, poza doraźnymi pigułami na spanie i lęki :bezradny:

Tak, te mdłości to raczej na pewno po Mozarinie. Leki z tej grupy takie jak esci bardzo często dają takie obajwy na początku terapii. Potem podobno mija ... i tego się trzymaj. Dobrze, że zacząłeś brać od najmniejszej możliwej dawki. Gdyby objawy nie minęły po 3 tygodniach, skonsultuj branie leku z psychiatrą. Nie wkręcaj sobie żadnych chorób. Pozdrawiam
Nie zamierzam się pod nikogo ustawiać, zamykać gęby, bo innym coś się nie podoba i brać na klatę czyichś zażaleń. Jestem sobą i sobą zamierzam pozostać.

Gdybym mówił językami ludzi i aniołów,
a miłości bym nie miał,
stałbym się jak miedź brzęcząca
albo cymbał brzmiący.
zbanowany
dostałam ostrzeżenie, bo się broniłam... sprawiedliwość... to fikcja!

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez zima 04 paź 2014, 21:28
sinister, odrealnienie-podstawowy objaw.
jesli nie znika-masz źle dobrane leki.
specjalista ds. fobii społecznej, depresji i nerwicy.
propagator asertinu i trittico.
setralin [high speed resource] 200mg - 100 mg - 0 mg
trazodon [so good to back home] 75mg/ 0 mg
benzo one day dancer
live yourself.
watch, see your chances, live now.

przez sinister 05 paź 2014, 17:51
Mdłości minęły. Najgorzej z uczuciem bycia pijanym chociaż dziś jest mniejsze , najgorzej jest jak budzę się w nocy i rano jak wstaję , czuję się jak ryba wyrzucona na brzeg bez wody, jak zdechła flądra. Możliwe, że po mozarinie obajawy sprzed brania leku są na początku nasilone bardziej, mam taką nadzieję, martwię się o ten żołąek cholernie.

przez szybki93 05 paź 2014, 18:14
Ostatnio też mam uczucie bycia pijanym, byłem we Francji na winobraniu i tam przez dwa tygodnie zero objawów, ale wino lało się strumieniami :D. Wróciłem i od razu właśnie to uczucie, raczej wytrzeźwialem, bo minęło z dwa tygodnie :D

przez kosmostrada 05 paź 2014, 19:11
sinister, zrób sobie tą gastroskopię dla spokoju, ale twoje objawy są mi jak najbardziej znane wynikają z nerwicy i możliwe, że efektów ubocznych leków.
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

przez sinister 06 paź 2014, 21:35
Dzisiaj jakby to uczucie zniknęło, byłem taki lekko przyćpany, a teraz znowu wieczorem, nie jestem do koncap rzekonany, ze to od nerwow, dzis jeszcze ta wiadomosc o smierci Przybylskiej na raka

przez emilk 13 paź 2014, 21:36
Mam tak samo od niedzieli,wydaję mi się że moja nerwica się pogłębiła ;/
emilk

przez monooso 13 paź 2014, 22:50
Ja mam niesutanne uczucie bycia naćpanym, a nie pijanym. I to już grubo od ponad roku czasu. Nawet mi się to podoba. :D
monooso

Sortuj wg