Znane osoby z nerwicą

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

Znane osoby z nerwicą

przez PonuraZniwiarka69 10 wrz 2014, 20:40
"Diablo" Wlodarczyk ma natrectwa na punkcie higieny ciala.
PonuraZniwiarka69

Znane osoby z nerwicą

przez izaa 10 wrz 2014, 20:50
Fiona Apple- anoreksja, zaburzenia obsesyjno-kompulsywne :P

Znane osoby z nerwicą

przez SmutnaTęcza 10 wrz 2014, 20:53
Jim Carrey miał depresję, Virginia Woolf również. Sting cierpi na zaburzenia afektywne dwubiegunowe.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Znane osoby z nerwicą

przez monapayne 10 wrz 2014, 20:54
Robin Williams, heh...
"Słowo trauma z greki oznacza ranę, a wie pan jak jest sen po niemiecku? Traum. Rany rodzą potwory"
was: robot

Znane osoby z nerwicą

przez wiejskifilozof 10 wrz 2014, 21:07
A politycy ? Prezes choćby,Tusk czy Palikot ?

Znane osoby z nerwicą

przez pysiunia 10 wrz 2014, 21:11
Paniczny lęk - Panic Disorder

Kim Basinger

Emma Stone

Adele

Johnny Depp

George Michael
Zawsze bądź sobą, wyrażaj siebie, wierz w siebie, nie szukaj udanej osobowości i powielaj jej.
Jestem sobą, bo oryginały są więcej warte niż kopie :)

Znane osoby z nerwicą

przez sylwek31 10 wrz 2014, 21:29
http://www.plotek.pl/plotek/1,78648,538 ... rectw.html
oraz ciekawostka zaimponował mi juror z amerykańskiego mam talent
http://www.youtube.com/watch?v=m3WpO-adT5Q

-- 10 wrz 2014, 21:30 --

Justin_Timberlake
http://www.plotek.pl/plotek/1,78648,538 ... rectw.html
oraz ciekawostka zaimponował mi juror z amerykańskiego mam talent
http://www.youtube.com/watch?v=m3WpO-adT5Q[/quote]
sylwek31

Znane osoby z nerwicą

przez Inga_beta 10 wrz 2014, 21:40
Księżna Diana - bulimia

Znane osoby z nerwicą

przez Arasha 10 wrz 2014, 22:39
monooso napisał(a): Jestem cholernie ciekaw czy nerwicowiec może prowadzić normalne, szczęśliwe życie, czy może coś osiągnąć. Potrzebuję konkretnych przykładów.

A na cholerę Ci to potrzebne :shock: ? Chcesz sobie morale podnieść czy jak ?
Nie zamierzam się pod nikogo ustawiać, zamykać gęby, bo innym coś się nie podoba i brać na klatę czyichś zażaleń. Jestem sobą i sobą zamierzam pozostać.

Gdybym mówił językami ludzi i aniołów,
a miłości bym nie miał,
stałbym się jak miedź brzęcząca
albo cymbał brzmiący.
zbanowany
dostałam ostrzeżenie, bo się broniłam... sprawiedliwość... to fikcja!

Znane osoby z nerwicą

przez monooso 10 wrz 2014, 23:41
Zebrec napisał(a):
monooso napisał(a):Dziwny trafem nie przepadam za wszystkimi osobami które dotychczas wymieniliście. Mogę powiedzieć, że wręcz ich nie lubię. Coś mi w nich nie pasuje, nie są dla mnie żadnymi wzorami. Możliwe, że automatycznie rozpoznaję takie osoby i z góry je skreślam.

Z góry skreślasz osoby z zaburzeniami? To po co tu jesteś?

Właśnie nie wiem ale taki obraz wyłonił się po ujrzeniu pierwszych trzech nazwisk w tym temacie. Nie jest tak, że z góry skreślam osoby z zaburzeniami i traktuję je jako kogoś gorszego, wręcz przeciwnie. Przecież nazwiska, które zostały tutaj wymienione znałem już wcześniej i moja opinia dotycząca tych osób została wyrobiona już wcześniej, gdy jeszcze nie wiedziałem, że mają jakieś problemy psychiczne. Może w tych osobach jest coś takiego co podświadomie mnie od nich odpycha, a może to zwykły przypadek. Będę się temu dalej przyglądał.

PonuraZniwiarka69 napisał(a):"Diablo" Wlodarczyk ma natrectwa na punkcie higieny ciala.

Chyba ma również poważniejsze problemy. Z tego co pamiętam to kiedyś chciał nawet popełnić samobójstwo i przedawkował antydepresanty. Dodam, że też nigdy za nim nie przepadałem.

detektywmonk napisał(a):A politycy ? Prezes choćby,Tusk czy Palikot ?

Jarek Kaczyński pewnie jest DDA. Samotnik z przypuszczeniami o skłonnościach homoseksualnych bo chyba nigdy nie miał nawet dziewczyny, nie okazuje zbytnio emocji, jest zamknięty w sobie, notorycznie kłamie, nie ufa nikomu, no i łyka podobno prochy.

Arasha napisał(a):
monooso napisał(a): Jestem cholernie ciekaw czy nerwicowiec może prowadzić normalne, szczęśliwe życie, czy może coś osiągnąć. Potrzebuję konkretnych przykładów.

A na cholerę Ci to potrzebne :shock: ? Chcesz sobie morale podnieść czy jak ?

Jestem ciekaw czy neurotyk może cokolwiek osiągnąć. No mówi się, że tylu nas jest to jestem ciekaw gdzie oni się pochowali. Wszyscy nieudacznicy i outsiderzy?
monooso

Znane osoby z nerwicą

przez Arasha 10 wrz 2014, 23:52
monooso napisał(a):Jarek Kaczyński pewnie jest DDA. Samotnik z przypuszczeniami o skłonnościach homoseksualnych bo chyba nigdy nie miał nawet dziewczyny, nie okazuje zbytnio emocji, jest zamknięty w sobie, notorycznie kłamie, nie ufa nikomu, no i łyka podobno prochy.

Jarka zostaw w spokoju :nono: To że nie ma kobiety o niczym nie świadczy. Ja też nie miałam do tej pory faceta, a nie mam skłonności homoseksualnych. Może po prostu nieśmiały jest albo zamknięty w sobie. Znam polityków, którzy sto razy bardziej kłamią od niego i jeszcze na salonach brylują. A co do łykania prochów - to nie wolno ? Zresztą to są tylko plotki i pomówienia. Ja tam do Jarosława nic nie mam :D chcociaż nie jestem moherowym beretem, jakby co. Tyle w temacie.
Nie zamierzam się pod nikogo ustawiać, zamykać gęby, bo innym coś się nie podoba i brać na klatę czyichś zażaleń. Jestem sobą i sobą zamierzam pozostać.

a miłości bym nie miał,
albo cymbał brzmiący.
zbanowany

Znane osoby z nerwicą

przez monooso 11 wrz 2014, 00:05
Arasha, Jednak o czymś świadczy. Ten Pan ma już 65 lat, a z tego co kiedyś w tv słyszałem to nigdy nie miał dziewczyny, nawet za młodu. Potwierdzali to jego znajomi z tamtego okresu. Zdrowa osoba tak nie postępuje. Prochy łyka na pewno. Wystarczy porównać jego zachowanie sprzed katastrofy smoleńskiej, a po. Zresztą sam kiedyś gdzieś mówił, że łyka. W moich oczach on w ogóle teraz nie nadaje się do rządzenia krajem, zachowuje się jakby nie do końca wiedział co tu się dzieje. Jeżeli wybory wygra PiS to funkcję premiera powinien objąć ktoś sprawny. Ja do Jarka też nic nie mam.
monooso

Znane osoby z nerwicą

przez Arasha 11 wrz 2014, 00:16
monooso napisał(a): Ten Pan ma już 65 lat, a z tego co kiedyś w tv słyszałem to nigdy nie miał dziewczyny, nawet za młodu. Potwierdzali to jego znajomi z tamtego okresu. Zdrowa osoba tak nie postępuje.

Przecież Ci piszę, że ja za młodu też nie miałam. Ale w końcu zdrowa do końca nie jestem, a normalna to już na pewno :mrgreen:

monooso napisał(a):Prochy łyka na pewno. mówił, że łyka.

Podobno miał zapisane, ale nie brał.

monooso napisał(a): W moich oczach on w ogóle teraz nie nadaje się do rządzenia krajem

Ja myślę, że mało kto się obecnie nadaje :roll:

monooso napisał(a):Ja do Jarka też nic nie mam.

To dobrze :nono:

a miłości bym nie miał,
albo cymbał brzmiący.
zbanowany

Znane osoby z nerwicą

przez monooso 11 wrz 2014, 00:21
Arasha, No ja też nigdy nie miałem i nie szykuje się aby to uległo zmianie w najbliższym czasie. Jak nie brał prochów jak sam mówił, że przez całą kampanię prezydencką był pod ich wpływem i nie był świadomy tego co wygaduje?
monooso

Sortuj wg