Nerwica lekowa a wyglad twarzy.

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

przez Kajmaann 20 sie 2014, 21:25
Witajcie.

Chcialbym zapytac czy zauwazyliscie w Waszych dolegliwosciach i symptomach zmiany wygladu twarzy tj. wystajace zyzly na skroniach, zly wyglad twarzy, efekt postarzenia, bardzo zmeczone oczy i wychudzone policzki.

Czekam na Wasze zdanie w tej kwestii.

Ps. Przepraszam za bledy i brak interpunkcji, to niemiecka klawiatura, ktorej za cholere nie potrafie pojac.

Serdecznie pozdrawiam i czekam na jakies odpowiedzi.

przez Paweł Gaweł 20 sie 2014, 21:28
Ja tak mam.Robię się bledszy,chudszy na twarzy i mam nabrzmiałe żyły na skroniach.

przez Kajmaann 20 sie 2014, 21:33
Ja moglbym dodac do tego jeszcze strasznie zle wygladajace oczy, zmeczone takie. Skacze Ci waga 2-*3 kg w ciagu doby Pawle

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Saraid 20 sie 2014, 21:34
Kajmaann, Jak jesteś spięty, zdenerwowany to odzwierciedla się na wewnętrznych organach i na twarzy także widać.
Saraid

przez Paweł Gaweł 20 sie 2014, 21:37
Najwyżej o 1 kg.To może mieć związek z tym że po prostu pod wpływem stresu mniej się je albo częściej chodzi do wc.

przez Kajmaann 20 sie 2014, 21:37
Tak tez myslalem ale wolalem zazyc Waszej opinii. Dziekuje bardzo za potwierdzenie :brawo:

przez janko 22 sie 2014, 13:42
widać, zawsze widać co w środku, to na zewnątrz, zwłaszcza jak bieda większa. Dlatego ci którzy nas znają, bez słów wiedzą, że coś się dzieje, choć nie tylko oni, bo są i niekoniecznie znajomi, którzy potrafią obserwować
Czasem pomaga psycholog a czasem zwykła rozmowa.

przez lojantka 22 sie 2014, 17:26
white Lily napisał(a): to odzwierciedla się na wewnętrznych organach

jak to się odzwierciedla na organach? pomijam oczywiście takie oczywiste sprawy jak przyspieszone bicie serca, czy dolegliwości trawienne z nerwów (nudności itp.). może to wpływać na pracę innych narządów?
lojantka

przez Kajmaann 23 sie 2014, 11:59
Wydaje mi sie, ze nawet zyly i naczynia krwionosne u nerwicowcow sa sponiewierane

przez ala1983 23 sie 2014, 13:00
Na twarzy najbardziej widać. U mnie ogromne zmęczenie, podkrążone oczy a nawet popękane naczynka w oku :!: (doslownie jak u kobiety po porodzie).
A chudnięcie to swoją drogą.
"Objawy mają swoje znaczenie"
Zygmunt Freud (1856-1939)

przez Zalatana23 29 sie 2014, 14:45
Oj widać, widać. Ostatnio podczas silnego lęku przypadkowo zerknęłam w lustro. Masakra :hide: Ogólne przerażenie i bardzo spięta twarz. Po tym widoku poczułam się jeszcze gorzej. Z resztą na zdjęciach też widać. Niby się uśmiecham, ale kiedyś śmiałam się całą twarzą i oczami, teraz tylko ustami :-(
Życia nie mierzy się ilością oddechów, ale ilością chwil, które zapierają dech w piersiach.

przez katekatee 03 paź 2014, 12:53
Ja również po sobie widzę ... Mam strasznie bladą twarz , wręcz białą, podkrążone oczy i takie malutkie, jakbym się czegoś naćpała.
Do tego policzki też wydają mi się jakieś takie chude.
A w środku to niestety czuję straszne zimno i czasami przy dużym stresie bolą mnie nogi.

I zgadzam się z janko, ci którzy nas znają widzą, że coś jest nie tak ... bo to co w środku zawsze jest widoczne na zewnątrz niestety.
Kate.

przez lechu 04 paź 2014, 03:13
Ja o dziwo nawet w momentach ataków paniki niczego nie dawałem po sobie poznać. Nikt nie potrafił uwierzyć, że w mojej głowie aktualnie się gotuje.

przez Petek 04 paź 2014, 18:21
Niestety z roku na rok coraz gorzej wyglądam na twarzy wszystko odcisnęło piętno straszne since i wielkie zmarszczki pod oczami oczami i nie jestem chudy bo przytyłem strasznie po lekach a mam dopiero 25 lat zazdroszczę rówieśnikom ,że wyglądaj tak swieżo.
Pusta przestrzeń przypomni ci o błedach
Chciałeś ognia to z piekła ogień cie dosiega

Sortuj wg