Znów tu jestem...

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

Znów tu jestem...

przez rixaa 04 lip 2014, 19:28
No hej .. dlugo mnie nie bylo tutaj. Troche sie pozmieniało, byłam w UK przez 2 lata.. gdzie mialam terapie na moje dolegliwosci lękowe.. pomogło dużo.. ale teraz się pochrzaniło jak to w zyciu bywa, musialam sie wyprowadzic bo moi "przysli tesciowie" zalezli mi za skore.. i siedze w polsce.. do UK wracam we Wrzesniu ale do wujka... Marze o jakims wyjezdzie choc na chwile sie oderwac ale przeszkadza mi znow strach ! Boje sie ze bede miala znowu ataki paniki .. kilka juz mialam ostatnimi czasy.. Zowu wrocilo:( I znowu ta glupia mysl ze sie udusze, przestane oddychac:((( najbardziej boje sie podrozy !;( jak zawsze :( ehhh licze na mile slowa
Pozdrawiam Was nerwuski:)
"Ale człowiek ta­ki już jest.Zastępu­je strachem większą część swoich emocji. "
"Co spra­wia, że człowiek zaczy­na niena­widzić sam siebie? Może tchórzos­two. Al­bo nieodłączny strach przed po­pełnianiem błędów, przed ro­bieniem nie te­go, cze­go in­ni oczekują."
P.Coelho

Znów tu jestem...

przez piti_88 06 lip 2014, 00:50
Walczę dokładnie z tym samym.
Dasz radę! ;)
Wszyscy wiedzą, że czegoś nie da się zrobić. I wtedy pojawia się ten jeden, który nie wie, że się nie da i on właśnie to coś robi.
Chcesz pogadać - zawsze do dyspozycji :) GG:1543457

Znów tu jestem...

przez neea 07 lip 2014, 22:14
Witaj, rozumiem co przezywasz w zwiazku ze strachem przed podrózowaniem. Ja ostatnio w samolocie myslałam ze umre ze strachu, a jak sie gdzieś jest z daleka od domu to pojawia sie strach ze cos akurat sie wydarzy.Ale nie marnuj swojej wiedzy wyniesionej z terapii, postaraj sie wyciszyć. Mi raz sie to udaja, a raz nie. powodzenia

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Znów tu jestem...

przez mggabijp 11 lip 2014, 13:28
Witaj, co do strachu przed podróżą.... Mam dokładnie tak samo, tylko z trochę innego powodu... Otóż ja się boję zwymiotować, ale co za tym idzie - mam napady paniki przez to... A jutro jadę z chłopakiem nad morze i nie wiem, jak to przeżyję :( :( :(
...I close my eyes, I tell myself to breathe
and be calm.
Be calm.
I know you feel like you are breaking down.
Oh I know that it gets so hard sometimes.
Be calm...

https://www.youtube.com/watch?v=v4UOPPZVR8E

Sortuj wg