Uczucie pustki

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

Uczucie pustki

przez pinokioo 09 cze 2014, 18:06
witam,

mam pytanie od roku biore moklar w dawce 300mg problem polega na tym, ze od kilku miesiecy czuje w sobie jakas taka wielka pustke. Mimo, ze kiedys mialem problem z nerwica lekowa (dalej mam) to mimo wszystko moja glowa byla pelna pomyslow ktore chcialem realizowac. Dzisiaj nie mam pomyslow w ogole, czuje sie po prostu wyjalowiony, troche jak pusta skorupa. Nie wiem co chce w zyciu robic i nic mnie w sumie nie cieszy. Nie wiem, co mam zrobic bo z jednej strony faktycznie mniej przejmuje sie tym co inni o mnie powiedza, ale z drugiej strony nie chce przez reszte swojego zycia byc tylko obserwatorem i czuc sie jakby ktos uwiezil mnie w akwarium. Czy takie objawy maja cos wspolnego z moklarem czy jest to cos innego? Jezeli tak to co to moze byc?

Uczucie pustki

przez ekspert_abcZdrowie 11 cze 2014, 01:06
Witaj pinokioo!

Podejrzewam, że Twoje uczucie pustki i wyjałowienia może mieć coś wspólnego z apatią, która dość często towarzyszy nerwicy lękowej. Niestety, przez Internet nie da się określić źródła twoich problemów. Jeśli interesuje Cię, jak na innych działał/działa Moklar oraz inne leki zawierające substancję czynną moklobemid, to odsyłam do Indeksu leków :arrow: moklobemid-aurorix-mobemid-mocloxil-moklar-t22320.html. Pozdrawiam!
Psycholog

Sortuj wg