witam

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

witam

przez ogarnięta lękiem 24 maja 2014, 20:01
jestem tu nowa ale problem z nerwicą mam od 10 lat zaczęło sie w szkole średniej teraz mam 27 lat ale z perspektywy czasu jest coraz gorzej. Od trzech miesięcy męczę się z fagofobią (tak mi się przynajmniej zdaje)tylko że u mnie gorzej jest z piciem niż z jedzeniem. Schudłam ok. 15 kilo, poszłam do laryngologa. Podczas jedzenia czy picia mam blokadę w gardlę i oczywiście flegmę która towarzyszy mi juz kilka lat. Stwierdziła że mam ropien na gardle i dała antybiotyk, który oczywiście nie pomógł. Poszłam do rodzinnego a ten stwwierdził ze przy ropniu nie miałabym takich problemów a zwłaszcza przy przełykaniu napojów zaleciła gastroskopie. Badanie mam mieć za 2 tygodnie tylko że ja myślę że problem jest gdzie indziej. Trudności w połykaniu zaczęły się u mnie jakieś miesiąc przed powrotem do pracy z macierzyńskiego. Ja już nie umiem tak żyć jem może z dwa posiłki dziennie i pije może z pół litra płynów. Jak rano wstaje to przez chwile mam spokój tak jakby mój mózg jeszcze nie doszedł do siebie i te mysli które mam w głowie nie zdąrzyły mnie opanować. Wtedy jem jakbym miała bulimię,ale za chwilę powstaje blokada i koniec z posiłkami. Jestem ciekawa czy ktos tez tak miał albo ma. Przepraszam że sie tak rozpisałam ale, nikt nie potrafi mnie zrozumieć nawet lekarze patrza na mnie jak na wariatkę.

witam

przez zaczarowana 25 maja 2014, 04:32
Wyklucz koniecznie zmiany organiczne i dolecz tego ropnia. Czy wybierasz się do psychiatry :?: Jakieś uspokajacze by Ci może na to pomogły. Jak czujesz, że to problemy psychiczne, to myślę, że warto się zarejestrować, na NFZ i tak są kolejki, to pewnie wizyta i tak wypadnie po gastroskopii
Jeśli większość jest o czymś przekonana, to wcale nie znaczy, iż ma rację.

całkowicie wolna od psychotropów od 24.04.2014r - NIGDY WIĘCEJ!

witam

przez magnolia84 25 maja 2014, 16:44
ogarnięta lękiem, to objaw nerwicy lękowej.
Wskocz do tematu fagofobia.
Jakiś czas temu pisałam o swoich doświadczeniach w tym temacie, tylko nie pamiętam, w którym wątku. Chyba był jeszcze 'problemy z przełykaniem'.
magnolia84

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Sortuj wg