HASŁO NA DZISIAJ

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

przez Starościna 11 gru 2006, 20:39
jak CHCESZ znajdziesz SPOSOB

jak NIE CHCESZ znajdziesz POWOD
to

w pracy nad soba pomaga mi uczciwosc w stostunku do samej siebie, nie wymyslam masy powoduw by czegos nie zrobic bo np. nie mam czasu, nie chce mi sie, boje sie.... to nie sa powody!!! jesli NAPRAWDE czegos chcem to to robie, jesli NIE CHCEM to i tak nic mnie do tego nie zmusi!!!

mi takie rozumowanie bardzo pomaga....

moze i wam pomoze....

keep smiling all!!!
Imperrare Sibi Maximum Imperium Est!!

przez Fermin 11 gru 2006, 20:55
Już wyjaśniam, bo mi się wydaję, że się oswajasz, przyjmujesz go a im bardziej go przyjmujesz tym bardziej łagodny on się staje, czyli oswajasz się z tym uczuciem i zaczynasz pojmować, że to nic groźnego. Zazwyczaj ludziom mijają lęki gdy właśnie powiedzą sobie "pieprzę jak zemdleję to mam prawo zemdleć i co z tego" wtedy mijają lęki. Czyli przyjeliśmy do świadomości, że to czego tak naprawdę się baliśmy nie jest już w ogóle straszne. Na tym w ogóle polega terapia behawioralno zachowawcza. Ja miałem masę lęków. Najgorsze są te które bardzo długo w nas siedziały. Ja biorę je bez rozgrzewki z mottem przewodnim "co ma być to będzie" i muszę powiedzieć, że rezultaty są bardzo dobre. Został mi jeden główny chyba z którym to miałem już konfrontację i efekt był bardzo pozytywny, ale nadal gdzieś wewnątrz się boję, ale czas pokazywać sobie, że nie ma czego się tam bać. I im częsciej będę to robił tym szybciej się oswoję i mi lęk minie.

przez ewa125 11 gru 2006, 22:56
opanowac lęk i oswoic sie z nim- chodzi o to ze czasami czujemy sie troszke zle tzn na przyklad przez chwile zakreci nam sie w glowie. i teraz co mysli nerwicowiec - jezu zaraz stanie sie tragedia, zemdleje, umre, zwariuje i inne, lęk bedzie narastal bo sami sobie to fundujemy. lecz gdy sie oswoimy z tym ze czasami sie gorzej poczujemy ale niekoniecznie musi to znaczyc ze zaraz bedzie gorzej gorzej az dostaniemy ataku na maxa ktory bedzie trwal godzinami. moze po prostu zakreci nam sie w glowie ale za chwile przejdzie. nie bojmy sie swoich reakcji i nie obserwojmy bacznie kazdej reakcji swojego organizmu oczekujac najgorszego. gorzej sie czujemy- ok mamy do tego prawo zaraz bedzie w porzadku.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Fermin 12 gru 2006, 15:18
Jak to mój psychoterapeuta powiedział jak się skupisz na tym jak idziesz to w końcu się wypieprzysz :lol:

przez Fermin 12 gru 2006, 18:04
A jak nie ma papieru to co robisz wpadasz w panikę i robisz w gacie :?: :lol:

przez samotniczka 12 gru 2006, 21:01
moja propozycja:

wiara w sukces to połowa sukcesu

przez anonim 12 gru 2006, 21:06
Za darmo to tylko wpier**l można dostać :mrgreen:
"MUSZĘ LECZYĆ SIĘ NA BÓL I STRACH
GDZIE JEST CZŁOWIEK KTÓRY Z SIEBIE SAM POKAŻE MI JAK
KTO POKAŻE MI JAK ?"

Mocny tekst to lek na otrzezwianie ...

przez the rza 20 gru 2006, 14:00
Pomyslalem ze mozna zalozyc taki post w ktorym ktos napisze swoje zlote mysli badz urywki z piosenek ktore mu pomagaja. W koncu "Mocny tekst to lek na otrzezwianie mlodych polakow"

"... brak Ci wiary ? Lezysz. Uwierzysz ze jestes zly i lykniesz ziarno..."

Polecam: www.hempgru.pl <- tam klikajcie w biale i czarne kwadraciki. W koncu Wilku daje nam klucz my sami musimy otworzyc drzwi.
I am free from you, so unleash me
There's nothin' else you can do to teach me

Sortuj wg