Mój przypadek i dziwny objaw - opinie mile widziane

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

przez MARIAN1967 11 maja 2014, 18:27
Jeśli o mnie ,to zupełnie nie zwracam uwagi na kołatanie serca .Jeśli się pojawi ,to traktuję to jako coś normalnego , prawidłowego , nic co może zagrażać życiu.
О белые розы ,что с ними сделал снег и морозы ... Don't worry ,be happy ...Всё будет хорошо ...it's a beautiful life .......

przez nervuska81 11 maja 2014, 18:36
MARIAN wiesz co, nie pomyslałam o tym ale, to ma sens, bo wystarczy tylko że cisnienie się zmienia, ma padac lub jest zmienna pogoda i odczuwam to bardziej. W ogóle z tymi objawami to jest u mnie dziwnie, rano mam spokój, koło południa mi się nasila, po południu przechodzi i do wieczora mam spokój. Dziwne nie? Juz sama niewiem co mam o tym myśleć...

-- 11 maja 2014, 18:43 --

Aha, jeszcze jedno, te uciski i bóle jednosekundowe pojawiły się jak naczytałam się w necie o guzach mózgu :( zdaję sobie sprawę że to mogło tak na mnie wpłynąć, bo wczesniej ich nie miałam, ale sa takie realne... no i ból ucha tez się pojawił, a właściwie to ból przy uchu, co tez może byc objawem guza, jak dotykałam obok ucha, to bolało, ale narazie przeszło z tym uchem. Czy to jest mozliwe zeby aż tak sobie wkręcic? Tak czy siak ten mój najdziwniejszy objaw z nerwem trójdzielnym nie przcechodzi i jakas przyczyna musi byc. Z dwojga złego wolałabym jednak tę nerwicę...

przez TylkoSteki 11 maja 2014, 18:48
mozliwe ze sobie wmowilas bo dowiedzialas sie o czyms . ja tak samo po stwierdzeniu nerwicy siedzialem na google i patrzalem objawy skutki itp to normalnie bylem za przeproszeniem "zesrany z nerwow" . ale teraz to jakos leci . a co do serca nie musze sie przysluchiwac wystarczy ze widze i czuje jak klatka piersiowa mi skacze :) . kiedys sie przysluchiwalem teraz juz nie bo tylko sie nakrecalem

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez MARIAN1967 11 maja 2014, 18:51
nervuska81, Każdy człowiek posiada system nerwowy ,każdy człowiek posiada też układ krążenia krwi . Nikt też nie jest wiecznie młody . Jeśli pojawiają się problemy z prawidłowym dopływem krwi do mózgu, to mamy tego efekty :szum w uszach ,ja to już mam czasami silny gwizd (zależy od pogody), mrowienia ( tylko w czasie upałów), a do tego zawroty głowy , ból oczu (na szczęście niezbyt dokuczliwy ) no częste bóle głowy (różne przyczyny - brak świeżego powietrza , szybkie zmiany pogody ).
О белые розы ,что с ними сделал снег и морозы ... Don't worry ,be happy ...Всё будет хорошо ...it's a beautiful life .......

przez nervuska81 11 maja 2014, 18:58
Gdzies przeczytałam ze od tych kołatań (ale w przypadku osób z wadami serca) moga sie porobić jakies drobne zatory w zyłach i od tego tez moga byc takie akcje. to może ja powinnam sobie zyły przebadać? moze mi cos gdzies nie dopływa i stad takie moje dziwaczne objawy i zaburzenia czucia? Dodam ze ręce i nogi tez mi mrowieją.

przez MARIAN1967 11 maja 2014, 18:59
Aha, jeszcze jedno, te uciski i bóle jednosekundowe pojawiły się jak naczytałam się w necie o guzach mózgu zdaję sobie sprawę że to mogło tak na mnie wpłynąć, bo wczesniej ich nie miałam,

No , tak nerwica .

-- 11 maja 2014, 18:01 --

Może lepiej nie czytaj ,bo nie potrafisz zachować dystansu

przez nervuska81 11 maja 2014, 19:14
Tak wiem, hipohondria, ja tak mam. Nie powinnam czytać, moi bliscy mi zakazują i straszą że neta mi odłączą, poważnie ;)
Jesli rezonans wyjdzie dobrze, i nic mi nie będzie poważnego, idę do psychiatry leczyc się na hipohondrię, bo nie daję już sobie rady.

przez TylkoSteki 11 maja 2014, 21:13
denerwuje mnie ta klatka piersiowa nie wiem czy sobie wkrecam czy nie ale raczej nie caly brzuch mi skacze

przez nervuska81 11 maja 2014, 21:24
Postaraj się o tym nie myśleć, zajmij się czymś, wiem łatwo powiedzieć ale to wcale nie jest takie proste, wiem z doswiadczenia. Mogę Cię pocieszyć, ze mnie denerwuje moja drgająca powieka i brew, jak sie usmiecham lub cos mówię, od razu drga, masakra tez ciężko to znieść, i jeszcze fakt że niewiem od czego to mam a męczę się juz tak 2 miesiace.

przez TylkoSteki 11 maja 2014, 22:52
ja rowniez . staram sie zasnac lecz nie moge wlaczylem sobie film zamykam oczy i odrazu mnie nakreca...

przez nervuska81 12 maja 2014, 08:37
Skad ja to znam. Czasem nie spałam do 5-6 rano przez takie akcje, albo musiał ktos zemną być bo inaczej świrowałam ze strachu.
Masz tak tylko przed zaśnięciem czy w ciagu dnia też często Ci się to zdarza?

przez TylkoSteki 12 maja 2014, 12:11
raczej przed zasnieciem dzis zasnalem o 24 bardzo dziwne bo rowniez wczesniej zasypialem 4,5 i 6 wstac do szkoly

przez nervuska81 12 maja 2014, 12:40
Ja mam problem ze snem jak jestem sama na noc w domu, to jest masakra, czasem nie spie wtedy w ogole. mam taki silny lęk że tylko cos stuknie puknie w mieszkaniu i juz po spaniu. często też na tym tle mam kołatania serca bo wiadomo jak sie zeshizuję co się z serduchem dzieje, i mam nocke z głowy. Juz nie bede wymieniać czego sie boje jak zostaje sama bo się usmiejecie ;) ale strasznie utrudnia to normalne funkcjonowanie.

przez TylkoSteki 12 maja 2014, 12:48
wkoncu od tego forum jest :) wymieniaj czego sie boisz moze cos poradzimy ;) . ja np mlodszy brat mnie obudzi to juz nie ma mowy zebym zasnal nie o to chodzi ze sie czegos boje tylko juz nerwica zrobi swoje

Sortuj wg