Nie mam już nerwicy. Polecam Wam sposob jak z tego wyjść.

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

przez odzyskalamradosc 04 maja 2014, 11:31
Kochani,

z nerwicą męczyłam się pare lat. Było okropnie. W pewnym momencie myslałam juz, że popadam w schizofrenie.

Depersonalizacja, derealizacja, myśli samobójcze, depresja, psychiatra, psychotropy, sto tysiecy myśli, których mój umysł nie ogarniał, odpływanie, bóle w klatce piersiowej, drżenie ciała, czerwienienie szyji to wszystko nie jest mi obce.

Mój stan był naprawde ciężki.

Ktoś polecił mi modlitwe, która nazywa się Nowenna Pompejańska. Jest to bardzo wymagająca modlitwa, polegająca na mówieniu rózańca trzy razy. Byłam już tak zdesperowana, że na odczepnego spróbowałam.

Kochani.. do dziś modle się za te osobe, która powiedziała mi o tej modlitwie. Wszelkie lęki, wszelkie objawy nerwicowe mineły! Od roku nie biore ZADNYCH leków.

Polecam Wam wszystkim. Czy ktoś wierzy w Boga czy nie- sprobójcie, a zobaczycie CUDA.

Jesli ktoś z Was ma jakies pytania, prosze pytajcie. Czuje sie naprawde zobowiązana, aby wszystkim dookoła mówić o swoim wyzdrowieniu i o tym, że jest dla KAZDEGO z WAS NADZIEJA, a jest nią Jezus Chrystus działający poprzez tą modlitwę.

POLECAM, obiecuje, że nie zawiedziecie sie. Myslisz moze- ta dziewczyna głupoty gada- Spróbuj, nic na tym nie stracisz.

A kiedy już te cuda w swoim życiu zobaczysz, proszę napisz tutaj, aby każdy mógł widzieć i wiedzieć jakie cuda czyni Jezus.

Pozdrawiam Was serdecznie!:)))

przez Lisa_ 04 maja 2014, 19:10
Jako osoba wierząca, wypowiem się ;) Wydaje mi się, że warto spróbować. I tak każdego dnia marnujemy mnóstwo czasu, który można poświęcić na modlitwę. Nie wiem, czy wystarczy mi zapału, ale spróbuję :) Dziękuję :)

A ja polecam Ci zobaczyć, czym jest Tajemnica Szczęścia :)
F41.0
Od 17.11.2014 bez leków.
27.03.2014 - 17.11.2014 - escitalopram 10 mg

przez odzyskalamradosc 04 maja 2014, 20:03
Liso, nie poddawaj się. Spróbuj a nie pożałujesz. Wpisz w google Nowenna Pompejańska, dokładnie znajdziesz wskazówki jak te modlitwe odmawiać. Odmawia się ją przez 54 dni.

Lisa, Tajemnice Szczęścia dawno dawno temu odmawiałam.

Jeśli chodzi o nowenne pompejanska to moja rada: nie zostawiać wszystkich trzech częsci na wieczór- wtedy to jest katorga i można zasnąc. Jedna tajemnica rano, druga w południe a trzecia na wieczór- i na spokojnie wtedy można sobie funkcjonować bez spinania się.

Lisa, będę Cię wspierała modlitewnie, dawaj znać co jakiś czas jak Ci idzie. Pozdrawiam Cię ciepło :great:

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Fabienka 05 maja 2014, 09:09
Dziękuję za ten post kochana. Jestem osobą głęboko wierzaca i spróbuję na pewno. Jak mam ataki paniki tzn gdy już mina to modlę się na różańcu. Ale nigdy do końca bo nie umiem tego zapamiętać wszystkiego. A powiedz mi ta modlitwa to po prostu powtarzanie trzy razy różańca czy czymś się różni?

przez odzyskalamradosc 06 maja 2014, 14:39
Fabienko, musisz poszukać w internecie dokładnych instrukcji. Przed odmawianiem różańca mówi się pewną formułkę i po niej również. Poczytaj o tym:)

Zachęcam Was z całych sił do odmawiania Nowenny Pompejańskiej. Siła, moc i uzdrowienie z niej płynie.

Jestem z Wami dziewczyny!:))

Koniecznie dajcie znać jak Wam idzie:)

przez Lisa_ 06 maja 2014, 14:41
Ja dziś spróbuję zacząć :) Wydrukowałam sobie teksty modlitw dodatkowych i czekam na dobry moment, żeby usiąśc z różańcem ;)
F41.0
Od 17.11.2014 bez leków.
27.03.2014 - 17.11.2014 - escitalopram 10 mg

przez Fabienka 06 maja 2014, 21:09
Ja jutro spróbuję bo od kilku dni umieram z bólu:( w sobotę byłam na pogotowiu zapalenie okostnej dwa zeby do usunięcia:( ból nie do wytrzymania dzień i noc dziś po trzeciej dobie brania antybiotyki juzvtroche lepiej:( pozdrawiam wszystkich znerwicowanych:)

przez frank2 07 maja 2014, 15:13
JA też spróbuję. Modlę się czasem (powinienem częściej), ale z Nowenną Pompejańską jeszcze nie próbowałem

przez odzyskalamradosc 15 maja 2014, 19:15
Witajcie kochani :-) Jak Wam idzie nowenna pompejańska?

Jeszcze raz odświeżam wątek, zachęcając Was do odmawiania tej modlitwy. Zdrowie gwarantowane, czego jestem żywym przykładem :-)))

przez khaleesi 15 maja 2014, 19:19
jestem wierzącą osobą ale...
"Zajmij się życiem albo umieraniem"
Nie wystarczy mieć rozum, trzeba jeszcze posiadać go tyle, by go nie mieć za dużo.~~Andre Maurois
Jest cechą głupo­ty dos­trze­gać błędy in­nych, a za­pomi­nać o swoich
Mistrz Avatara

przez Po prostu maciek 15 maja 2014, 19:31
odzyskalamradosc, powiedz to niewierzącym genderystom na forum
Na pewno Cie posłuchaja :blabla:
Rok 2015 będzie niewątpliwie inny.
Wraz ze zniknięciem Jej z mojego życia umarła połowa mnie. Natomiast druga połowa, która pozostała nienawidzi mnie jeszcze bardziej niż Ona.

przez odzyskalamradosc 15 maja 2014, 19:47
Macku, ja dziele się swoim doświadczeniem. Bardzo ucieszę się jeśli będę mogła przyczynic się tym postem do licznych wyzdrowień.

Każdy ma jednak wolną wolę i sam dokonuje wyboru.

Wcześniej, kiedy byłam jeszcze chora, nie wiedziałam, że wszystkie lęki, depresje, złość, gniew to działanie złych duchów. Swiat duchowy nie był mi bliski, nie interesowałam się tym. Teraz po prostu wiem, że o każdego człowieka toczy się walka miedzy dobrem czyli Jezusem Chrystusem, a złem czyli piekłem. Odczuwają lek, smutek, zlosc, agresje- jestesmy w sidłach złego. Przyczyny mogą być różne- np. dobrowolne wejście w złe rzeczy np. alkohol, narkotyki, wszelki grzech, nieprzebaczenie, wizyty u wrózek, itd. Otwieramy przez takie rzeczy furtke złemu. Aby z tego wyjść, trzeba zwrócic sie do Jezusa Chrstusa, który przyniesie zdrowie, wolnosc, łagodność, chęć zycia! Wiem, że brzmi to mało realnie, dziwacznie i nie wiem jak jeszcze.. sama jakby takie cos przeczytała jeszcze pare lat temu- zwyzywałabym te osobe za to co pisze.. ale osobiscie doswiadczylam tego jak Pan Jezus ( w szoku do dzisiaj jestem ze takie slowa przechodza mi przez usta!!) wszedl w moje zycie i mnie UZDROWIŁ.

To nie bajki, odnalazłam sens życia, moje zycie odmieniło się o 360 stopni, moge normalnie pracować i cieszyc sie zyciem- bez leków.

Wszystko to zawdzieczam Nowennie Pompejańskiej.

przez Po prostu maciek 15 maja 2014, 19:50
odzyskalamradosc, ja tam CI wierze bo jestem wierzący.
Też jestem tego zdania, że Bóg w taki czy inny sposób wpływa i odciska piętno na naszym życiu czy sie tego chce czy nie.
Weź to wytlumacz jednak agnostykom. Dla nich Bóg to szatan. Co najwyżej mogą cie wyśmiac :szukam:
Rok 2015 będzie niewątpliwie inny.
Wraz ze zniknięciem Jej z mojego życia umarła połowa mnie. Natomiast druga połowa, która pozostała nienawidzi mnie jeszcze bardziej niż Ona.

przez Lusesita Dolores 15 maja 2014, 19:53
Ja też uważam ,że to Bóg mnie wyzwolił z ciężkiej depresji i nerwicy. Prosiłam go o to bardzo gorąco, modliłam się. Wysłuchał mnie.
chodze boso po ulicy

Ketrel 400mg
Solian 800mg
Haloperidol 5mg

opium

Sortuj wg