Panika - kłamstwo mózgu, które może zrujnować życie

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

przez terminal 09 maja 2014, 19:22
Kalebx3 napisał(a):Super artykuł .
Szczególnie teraz dla mnie , któremu dane było ostatnio ( po ścierwie z RC ) doświadczyć silnych ataków paniki.
Wszak zawsze uważałem ,że nie ma nic gorszego dla człowieka niż ataki paniki . To potrafi rozłożyć największych tytanów.I o kant obesranej dupy w tym przypadku psychoterapia !

Ja całe lata męczyłam się z zamkniętymi pomieszczeniami typu samolot, pociąg, samochód daleko od domu itd. Każdy mówił klaustrofobia klaustrofobia, a tu kupa w paski, wyszło, że agorafobia.
Ten wywiad jest super, mam większość objawów z opisanych przez tego lekarza.
Do kina też nie chodziłam, a jak już to najpierw studiowałam plan sali, jak uciekać i jakie miejsce zarezerwowac, że by uciekać szybko :)
Normalnie wypisz wymaluj cała ja :)

-- 09 maja 2014, 19:26 --

Kalebx3 napisał(a):http://www.doz.pl/newsy/a9838-Operacja_usuniecia_ciala_migdalowatego_z_mozgu_kobiety_doprowadzila_do_superempatii

O nie, ja bym tak nie chciała. Nie dość że ledwo radzę sobie ze sobą to jeszcze odczuwac emocje i problemy innych. Nie-eeeee... ;)
Dobry wieczór państwu. Minęła godzina 20:53. Za chwilę przedstawimy ostatni odcinek serialu "Poprzez prerię Arizony". Ze względu na ogromne zainteresowanie serialem prosimy telewidzów o wyłączenie telewizorów, ponieważ podwyższony pobór mocy może spowodować częściową awarię w podstacji.

przez Marek1977 09 maja 2014, 19:35
Nikt nie wie do końca jak "zachowała" by się homeostaza mózgu gdyby pozbawiono go jego części ...dowolnie jakiej.
Conscientia est, necesse est

przez terminal 09 maja 2014, 20:01
Marek1977 napisał(a):Nikt nie wie do końca jak "zachowała" by się homeostaza mózgu gdyby pozbawiono go jego części ...dowolnie jakiej.

No właśnie, można sobie niezłe kuku zrobić.
Mam wrażenie, ze ta kobieta której usunięto część ciała migdałowatego, to ma teraz tę superempatię jako nieprzewidziany skutek uboczny. Ch.. wie, co ja bym miała albo ktoś inny.
Dobry wieczór państwu. Minęła godzina 20:53. Za chwilę przedstawimy ostatni odcinek serialu "Poprzez prerię Arizony". Ze względu na ogromne zainteresowanie serialem prosimy telewidzów o wyłączenie telewizorów, ponieważ podwyższony pobór mocy może spowodować częściową awarię w podstacji.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez ala1983 09 maja 2014, 21:50
Bez leków nie można się jednak wyleczyć.

Kolejny konował... tak doktorku, leki wyleczą... z pewnością wyleczą...
"Objawy mają swoje znaczenie"
Zygmunt Freud (1856-1939)

przez Ferdynand k 09 maja 2014, 21:55
ala1983, przeciwnie właśnie ma łeb na karku

-- 09 maja 2014, 22:06 --

a ty się "lecz" dalej gadając z terapeutą i modląc się powodzenia :blabla:
Naczelny Użyszkodnik

Sortuj wg