Nerwica, depresja czy zwykle przemeczenie ???

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

przez Maiko 24 kwi 2014, 21:10
Witam
Moze ktoś jest w stanie powiedziec mi co mi dolega...czy to depresja? wyczerpanie organizmu czy nerwica
ogolnie jestem osoba towarzyska, latwo nawiazuje kontakty z ludzmi, mam ochote wyjsc z domu, spotkac sie z rodzina czy kolezanka
Chetnie tez poswiecilabym wiecej czasu na swoje pasje - gdybym go miala wiecej . ( jestem mama malego dziecka )
Ciagle czuje sie bardzo zmeczona, wyczerpana wrecz. Nerwowa oblednie. Byle drobiazg potrafi wyprowadzic mnie z rownowagi
Przejmuje sie byle czym. Drobiazgami. Spinam sie strasznie. Oblewaja mnie poty, mam uderzenia goraca, miewam problemy z zasypianiem, boje sie smerci ( ale nie jest to obsesja...) miewam mdlosci , i jakby mroczki przed oczami
Dodam ze nie mialam tego przed ciaza. ( dziecko ma ponad rok )
Bywam przygnebiona ale tez potrafie cieszyc sie drobiazgami . I latwo sie regeneruje tz. spacer, ksiazka, domowe spa , serial i juz lepiej sie czuje
Chcialabym z tego jakos wyjsc, poradzic sobie, aby bylo lepiej ale nie wiem od czego zaczac
Na dana chwile pomyslalam o wiekszej ilosci spacerkow , witaminy...moze jakies tabletki z meliska ??

przez elo 24 kwi 2014, 21:12
skoro przed ciaza tego nie mialas to zdaje sie ze dzieciak dal ci w kosc ALE zaden tam ze mnie lekarz wiec diagnozy sie nie spodziewaj
f20.0 f42.2 g40
kweta 100
akineton 2
klorazepan 20
propranolol 30
abilify 30
solian 400
potas 540
klonik 2 okazjonalnie
depakine chrono 600

https://www.youtube.com/watch?v=_xUFjl8LzmY&feature=kp
https://www.youtube.com/watch?v=RFzi8IQS-yY
elo

przez neon 24 kwi 2014, 21:16
kto ma pszczoły ten ma miód, kto ma dzeci ten ma smr...
nadmiar optymizmu obwieszcza zbliżającą sie rozpacz

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Maiko 25 kwi 2014, 06:38
Przed ciaza nie mialam tylko tych uderzenia goraca, problemy z zasypianiem, mroczki przed oczami.
Ale cala reszta wczesniej wystepowala.
Napewno zajmowanie sie dzieckiem po 12h sam na sam sprawia ze rutyna czlowieka przygniata ale az negatywnie jak neon bym tego nie ujela ;)
Dzieki za dobre slowo.

Sortuj wg