Problemy z oddychaniem

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

Problemy z oddychaniem

przez natuf 18 kwi 2014, 22:31
Witajcie! Od ponad 2 tygodni mam różne lęki, atak paniki miałam maksymalnie 3 razy. Byłam u różnych lekarzy, począwszy od rodzinnego, ekg, usg szyi, laryngolog, mocz, ob, wymaz z gardła, wymaz z nosa (gronkowiec), morfologia - wszystko w porządku. Serce mam jak dzwon, w gardle nic nie mam. Moją największą zmorą jest oddychanie... Ciągle kontroluje oddech, boje się w nocy zasnąć że się uduszę. Czasami tak bardzo ciężko mi się oddycha :( Gdyby nie te oddechy, wszystko by było w porządku. Czy to normalne? Myślicie, żeby zrobić rtg? Pani doktor rodzinna powiedziała, że to typowo nerwicowe, ponieważ osłuchiwała mnie i że nie ma powodów do obaw. Powiedziała, żebym zajęła się czymś w domu i o tym nie myślała :P Czy ktoś z Was tak miał, przeszedł przez to?
Dodam, że chodzę do psychologa, mam dopiero za sobą pierwszą wizytę :)

Problemy z oddychaniem

przez Gabriel74 20 kwi 2014, 01:17
natuf, nie skupiaj się na tym oddychaniu i przejdzie. Miałem to samo wiec wiem co mowię im więcej skupialem się na oddechu tym gorzej było. Posłuchaj lekarza i zajmij się czymś i zobaczysz ze nie będziesz tego odczuwać . Ja tez się tak wkrecalem i miałem wrażenie ze się dusze albo ze przestanę oddychać. Głupie to strasznie ale my sami to sprawiamy swoim myśleniem w takich sytuacjach,nerwica to chytry przeciwnik i bardzo skuteczny.

Problemy z oddychaniem

przez Lenka30 20 kwi 2014, 08:01
Kochaj. Odzyskasz spokój w naturze. Miałam podobnie w ostatnie lato. Kochaj Naturę, bo ona karmi Głodnych.
" Jestem życiem, które pragnie żyć, pośród życia, które pragnie żyć "

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Sortuj wg