Jak się dziś czujesz? Opowiedz mi o swoim dniu.

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

przez Pimpuś 15 kwi 2014, 12:22
Witam :))

Wszyscy tu zmagamy się codziennie z lękami, fobiami, ogólnie rzeczywistością, którą nie raz ciężko jest znieść, jednak często nie mamy komu tak po prostu się wygadać, wyżalić i wyrzucić z siebie ciężar nagromadzony w ciągu dnia. Założyłam więc ten wątek, żebyście po prostu mogli opowiedzieć jak przeżyliście dzień. Coś złego się stało? A może coś dobrego? Podzielcie się swoimi myślami ;)

Ja dziś jestem w stresie. Pracuję w małym sklepiku, który należy do mojego ex. Brakuje nam trochę towaru, klienci się wściekają, trzaskają mi drzwiami i patrzą na mnie jakby to wszystko była moja wina. Ludzie, ja tu tylko pracuję, 3 dni w tygodniu, już samo to wymaga ode mnie odwagi, więc przestańcie dobijać :-| W przerwie pomiędzy klientami staram się skupić na książce, którą czytam (fantastyka koi nerwy, o tak), choć nie jest to łatwe, kiedy ma się łzy w oczach przez jakiegoś Pana, który trochę za bardzo podniósł głos, tylko dlatego, że nie było rzeczy, której chciał.
If you're searching out for something -
Don't try so hard
If you're feeling kinda nothing -
Don't try so hard
When your problems seem like mountains
You feel the need to find some answers
You can leave them for another day
Don't try so hard

- Freddie Mercury

przez Lethality 15 kwi 2014, 17:39
Ja ostatnio jeżdżę swoim samochodem, a raczej uczę się jeździć, bo słabo umiem. Mam tyle lęków z tym związanych. Że mi samochód zgaśnie. Że stoczy się jak będę ruszał pod górkę. Że w coś uderzę. Że walnę w inny samochód. Dzisiaj specjalnie omijałem stromy podjazd inną trasą, bo już nerwowo nie mogłem wyrobić. Bałem się, że się zgubię i nie będę wiedział jak wrócić. W korku jest tyle samochodów, a ja myślę, że kierowcy zwracają uwagę na mnie i to jak jeżdżę. Zwłaszcza ten co jedzie za mną. I że się śmieją. Poważnie myślę o tym, żeby sobie odpuścić jeżdżenie aż uporam się ze sobą. W takim stresie stwarzam zagrożenie dla wszystkich, a ja nie należę do tych, którym przechodzi z czasem.

Nic złego mi się nie przytrafiło. A z dobrych rzeczy to jak wyjeżdżałem z parkingu i jechałem wąską uliczką to przeciskałem się miedzy samochodami jak zawodowy kierowca.

przez Pimpuś 15 kwi 2014, 18:54
KochajacyFacet, i tak Cię podziwiam :)) Ja jeszcze podczas nauki jazdy tak się zestresowałam w pewnym momencie, że wjechałam na tory tramwajowe... pod prąd :roll: Nie wiem jak to zrobiłam, ale dzięki temu nigdy nie ukończyłam prawka :lol:
If you're searching out for something -
Don't try so hard
If you're feeling kinda nothing -
Don't try so hard
When your problems seem like mountains
You feel the need to find some answers
You can leave them for another day
Don't try so hard

- Freddie Mercury

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy