Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nerwica czy jednak choroba


michal52002

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich od pewnego czasu czyli od jakiegoś 1 roku mam ze sobą problem a więc gdy codziennie kładę się spać łapię mnie jakaś dziwna fobia że zaraz się uduszę albo coś stanie się złego ze mną towarzyszy temu kołatanie serca i chyba wysokie ciśnienie. Ogólnie robi mi się to tylko jak kładę się spać lub jak sam siedzę w domu, a wczoraj miałem taki dziwny atak przy swojej dziewczynie oglądaliśmy jakiś film wojenny i nagle poczułem że to znów sie zaczyna zacząłem mieć jakieś drgawki raz zimno raz ciepło suchość w gardle, i odrazu lęk że zaraz umrę albo coś złego się stanie, po tym zadzwoniłem do kumpla który zaraz praktycznie przyjechał odwieźliśmy moja dziewczynę i po długiej rozmowie z nim przeszło mi ale ogólnie dalej się bałem położyć spać i katowałem się przed komputerem w końcu zasnąłem co to może byc czy to jest nerwica ? Podam jeszcze taki stereotyp że jak jestem w gronie osoby odpowiedzialnej że wiem gdyby coś się działo to by zareagowała to rzadko mi sie zdarza taka sytuacja. Prosze o pomoc, dodam że mam 21 lat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam fakt, że staje Ci się to szczególnie, gdy jesteś sam i nie ma kogoś w pobliżu kto mógłby Ci pomóc moim zdaniem przemawia mimo wszystko za nerwicą, po za tym w trakcie myślisz o tym, że się udusisz, masz kołatanie serca itp. Żadna choroba nie wybiera sobie raczej akurat takich momentów, gdy jest ktoś sam, chyba, że właśnie nerwica ;) . Nie mniej jednak prócz psychiatry, bym się między czasie przebadała, tak dla świętego spokoju.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×