Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nerwica lękowa kontrola zus l4


pawmak

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

od półtora roku leczę się na nerwice lękowa i zaburzenia snu. Sprawa wygląda tak, że jestem żołnierzem zawodowym i obecnie jestem na zwolnieniu. Pracuję już prawie 6 lat i było ok ale po 4,5 roku wszystko zaczęło się sypać chodziłem do pracy nie wyspany itp dłużej tak nie mogłem ciągnąć i złożyłem wypowiedzenie. Obecnie rozliczam się z jednostka i do widzenia ale sprawa wygląda tak, że w tym okresie częściej brałem zwolnienie lekarskie i otrzymałem dzisiaj wezwanie na kontrolę do orzecznika. W związku z tym mam parę pytań między innymi: Zwolnienie przez które muszę się stawić brałem od innego psychiatry byłem u niego tylko raz, ponieważ mojego lekarza u którego się już długo leczę nie było w tym czasie. Historii choroby nie mogę od niego pobrać, ponieważ jest na jakimś wyjeździe więc wezmę od swojego starego zresztą to chyba lepiej bo historia choroby u mojego psychiatry u którego się leczyłem cały czas jest obszerniejsza i czy tu nie będzie żadnego problemu ? Oraz chciałem zapytać osoby które może już miały podobną sytuację jak się nastawić i przygotować? Czy z góry jestem skazany na porażkę czy może jednak będzie ok ?

 

I sprawa wygląda tak, że zadzwoniłem do swojego psychiatry i powiedział mi, że nie bedę potrzebował historii choroby czy to się zgadza ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×