Skocz do zawartości
Nerwica.com

Życie....


on22

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Piszę do was ponieważ jestem chyba bardzo zagubiony w wieku 22 lat nie miałem nigdy dziewczyny brak znajomych życie mnie zniszczyło

Czym się ratuję ciszą muzyką alkoholem to mnie czyni innym człowiekiem

Dalej popełniam ten sam błąd panienki agencje towarzyskie a z czasem to jest jak narkotyk straciłem całkowicie chęć do nawiązywania kontaktu z drugim człowiekiem

Coś jeszcze Stres,nerwy opanowały mnie

Macie jakieś rady co powinienem zrobić żeby moje życie nabrało kolorów

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedyna rada ode mnie, skoro czujesz, że już nie dajesz rady - telefon do psychologa. Przez NFZ też można się umówić.

 

Jak myślisz, dlaczego tak postępujesz, że unikasz ludzi? że spotykasz się z dziewczynami z agencji a nie chcesz poznać zwyczajnej koleżanki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na pewno jestem trochu nieśmiały gdy jadę komunikacją naprawdę uroczę dziewczyny się do mnie uśmiechają a ja nic stoję jak kołek choć czasem odnoszę wrażenie że mi to już nie przeszkadza że tak będzie dalej i zostanę sam i jakoś dam radę w życiu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Unikaj alkoholu, to depresyjna uzywka moze Ci troszke plany krzyzowac :) Napewno poznasz dziewczyne jakas nie masz nic do stracenia chlopie, wiary w siebie biegnij na ulice i wyrwij pare panienek, potraktuj jak wyzwanie, albo gre taka. Ja bym tak zrobila :) nic sie nie zastanawiala tylko na zywiol biegla.

 

Powodzenia :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×