wysokie napiecie

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

wysokie napiecie

przez Lustik 24 sty 2014, 21:58
U mnie napięcie jest wolnopłynące , towarzyszy przez niemal 90 % dnia. Jedynie rano po przebudzeniu tego nie odczuwam , z biegiem godzin postępuje i gdy do tego dochodzi znużenie jest coraz gorzej i pojawia się niewidoczne , lecz odczuwalne drżenie nóg. I nie wiem czy to jest juz lęk czy dalej napięcie. Ja się zastanawiam czy to nie jest już objaw dystymii , ponieważ przy tym napięciu jest obniżony nastrój w stopniu jak to nazywam znośnie średnim.

wysokie napiecie

przez Tańczący z lękami 24 sty 2014, 23:02
też to mam i odczuwam często zimne dłonie i stopy, spięty kark, drżenie mięśni i to bez powodu, nasila się z biegiem godzin, paradoksalnie rano tego nie mam tylko od południa narasta, pomaga sport ale na 2-3h i znowu dupa. nie wiem jak z tym skutecznie walczyć
paroksetyna 15mg, mianseryna 5mg
doraźnie: co będzie pod ręką
zaburzenia lękowo-depresyjne, nerwica

wysokie napiecie

przez natrętek 25 sty 2014, 11:40
Czy jak opowiadaliście lekarzom, o tym doświadczanym przykrym napięciu, które wydaje się nie być emocją, to odnieśli się jakoś do tego problemu i zaproponował jakiś skuteczny lek, który choć trochę Wam na to pomógł ? Mi obecnie przyjmowana kompilacja zaleczyła osiowy problem czyli OCD, ale to napięcie niestety pozostało na takim samym poziomie. Czy ktoś może trafił na lek (nie mówię oczywiście o benzodwuazepinach, które łagodzą problem, lecz tylko na stosunkowo krótki czas), który przyjmowany regularnie spowodował spadek tego napięcia ?
Gdy nie ma możliwości się zmienić, trzeba nauczyć się żyć ze swoją osobowością.
4w5/ISFJ

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Sortuj wg