Straszny lęk i problemy....

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

przez insolintje 16 sty 2014, 18:42
Witam, od paru miesięcy leczę się na depresję i na lęki. Na początku grudnia lekarz przepisał mi Valdoxan i Risperidon. Wiadomo na początku czułem się strasznie przez 2-3 dni ale to ustąpiło i przez 1.5 miesiąca czułem się super. Nadszedł dziwny czas kiedy (NAPRAWDE ZAPOMNIAŁEM przez 3 dni brać leki - nie wiem czy tak dobrze się czułem, że nie brałem czy poprostu wyleciało mi to z głowy) Ale nic się nie działo...i pewnego dnia zrobiłem coś głupiego co nie daje mi spokoju i nie mogę powiedzieć co bo mi poprostu wstyd. Lęk powiększył się kilkakrotnie, od niedzieli zacząłem znów brać wszystko jak brałem. Nie mogę wytrzymać w pracy, non stop sobie przypominam źródło lęku i nie daje mi to spokoju. Po pracy non stop śpie, patrze w sufit i jak tylko sobie przypomnę to o drazu zaczyna mnie żołądek boleć...Z nikim nie rozmawiam o tym, bo się wstydzę. JEST STRASZNIE i nie daję sobię rady. Najgorsze jest to że sam sobie jestem winien tego cierpienia. :(((

przez BRADLEY 16 sty 2014, 19:00
Mam podobnie jak ty jak zrobię coś głupiego,cały czas się tym przejmuje taka natretna myśl ,zołądek boli mnie z nerwów,lęki osiągaja zenitu ;/ wydaje mi sie ze to czysta reakcja organizmu na myśl,no bo popatrz pomyśl sobie np o cytrynie i odrazu organizm reaguje nadmiarem sliny,i tak samo jest z lękliwymi myślami,twoje mysli wywołują reakcje emocjoną co skutkuje np napieciem .Ja zazwyczaj staram sie nie myslec i skupic w 100 procentach na czyms innym czasami pomaga
Nie pod­da­waj się. Nie przes­ta­waj w siebie wie­rzyć, bo zaw­sze będzie ktoś, kto będzie cię cho­ler­nie kochał, dla ko­go będziesz wszys­tkim. To może być na­wet twój kot.

przez insolintje 16 sty 2014, 19:05
masz rację, ja od 5 dni totalnie nie istnieje. W pracy wszystko mnie denerwuje, tylko te myśli i ból żolądka...nawet nie wiem czy jak te leki zaczną działać czy mi to przejdzie :(((

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez BRADLEY 16 sty 2014, 19:15
może zapisz się na terapię tam napewno nauczą cię w jaki sposób radzić sobie z takimi myślami.Naprawde dobram jest medytacja ćwiczenia poprawiaja koncentracje i możliwość skupienia ale na efekty musisz poczekać 2-3 tyg
Nie pod­da­waj się. Nie przes­ta­waj w siebie wie­rzyć, bo zaw­sze będzie ktoś, kto będzie cię cho­ler­nie kochał, dla ko­go będziesz wszys­tkim. To może być na­wet twój kot.

Sortuj wg