Objawy ktore wyleczylem/ wyleczyłam:)

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

przez angie1989 08 sty 2014, 11:32
Postanowiłam założyć taki pozytywny temat o objawach które powodowała nerwica a które pokonaliśmy:)
Ja jak na razie jestem na początku walki, ale opanowałam juz trochę uderzenia gorąca i uczucie jak przed zemdleniem...
pozostaly jeszcze szumy uszne, snieg optyczny, leki...przed śmiercią i chorobami i czasem takie uczucie zapadania sie...

przez kamilwin 08 sty 2014, 22:11
Cześć!

A napiszesz jak Ci się udało "opanować" te uderzenia gorąca i strach przed zemdleniem?
"Sztuka Zarządzania Strachem"

przez angie1989 09 sty 2014, 10:25
Jasne:) a wiec przeczytalam tu w wątku jak pokonać nerwice o takim opukiwaniu sie jak zaczyna sie to dziac to zaczelam sie opukiwać kolo brwi kolo oka kolo ust musze znalesc ten wątek jak to dokładnievylo i powtarzalam sobie ze wiem ze to tylko nerwica ze nic mi nie jest i i tak nie zemdleje a to zaraz minie, albo zajmowalam sie czymś innym bralam telefon wchodzilam na Internet co kolwiek żeby odwrócić uwagę i przeszlo...pierw te uderzenia byly ogromnie a potem coraz to mniejsze...

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez kamilwin 09 sty 2014, 15:31
Aha, czyli jakieś czary vodoo ;) Najważniejsze, że skuteczne. Powodzenia w zwalczaniu reszty objawów!
"Sztuka Zarządzania Strachem"

przez Rebelia 09 sty 2014, 15:33
Uderzenia gorąca są faktycznie bardzo słabą kwestią, zwłaszcza kiedy do tego gorąca dorzuca się potliwość. Gratki, to wielki krok. U mnie przy tych uderzeniach przy okazji pociłam się okrutnie i miałam buraka, jak po wyjściu z sauny :P

przez angie1989 09 sty 2014, 15:49
No ja tak samo i takie uczucie jakbym miala zemdleć....

przez JKB 12 sty 2014, 11:39
angie1989 napisał(a):Jasne:) a wiec przeczytalam tu w wątku jak pokonać nerwice o takim opukiwaniu sie jak zaczyna sie to dziac to zaczelam sie opukiwać kolo brwi kolo oka kolo ust musze znalesc ten wątek jak to dokładnievylo i powtarzalam sobie ze wiem ze to tylko nerwica ze nic mi nie jest i i tak nie zemdleje a to zaraz minie, albo zajmowalam sie czymś innym bralam telefon wchodzilam na Internet co kolwiek żeby odwrócić uwagę i przeszlo...pierw te uderzenia byly ogromnie a potem coraz to mniejsze...

Stara sztuczka, robisz wszystko zeby przekierowac mysli na cos innego. Przykład stoisz w sklepie nogi robią sie z waty, uczucie ciepła, itp. Skupiasz sie na tym ze zaraz zemdlejesz co jeszcze bardziej potęguje odczucia. A czy kiedykolwiek zemdlalas ??? Pewie nie :) wiec odpowiedz jest prosta - nerwica. Wiec zeby mysli odwrócić zadzwoń do kogoś i rozmawiaj z nim, myśl co masz kupić, zrób sobie prezent itp. Ja np jak cos mnie zaczyna łapać dzwonię do operatorów komórkowych i pytam o ofertę, dzwonię do banku i składam na cos reklamacje ( jak kogoś dobrze opier... to mi wszystko mija , za co przepraszam tych ludzi ale moje zdrowie najważniejsze). I ważna rzecz uświadomić sobie nie umrzesz, nie zemdlejesz to tylko nerwica - zasmiej sie jej w twarz :) i teraz zadanie masz zrobić to co zazwyczaj wywołuje u ciebie ataki i masz sobie powiedzieć - ńie dam sie, jesteś tylko nerwica , nie umrę.
JKB

przez JKB 12 sty 2014, 11:39
angie1989 napisał(a):Jasne:) a wiec przeczytalam tu w wątku jak pokonać nerwice o takim opukiwaniu sie jak zaczyna sie to dziac to zaczelam sie opukiwać kolo brwi kolo oka kolo ust musze znalesc ten wątek jak to dokładnievylo i powtarzalam sobie ze wiem ze to tylko nerwica ze nic mi nie jest i i tak nie zemdleje a to zaraz minie, albo zajmowalam sie czymś innym bralam telefon wchodzilam na Internet co kolwiek żeby odwrócić uwagę i przeszlo...pierw te uderzenia byly ogromnie a potem coraz to mniejsze...

Stara sztuczka, robisz wszystko zeby przekierowac mysli na cos innego. Przykład stoisz w sklepie nogi robią sie z waty, uczucie ciepła, itp. Skupiasz sie na tym ze zaraz zemdlejesz co jeszcze bardziej potęguje odczucia. A czy kiedykolwiek zemdlalas ??? Pewie nie :) wiec odpowiedz jest prosta - nerwica. Wiec zeby mysli odwrócić zadzwoń do kogoś i rozmawiaj z nim, myśl co masz kupić, zrób sobie prezent itp. Ja np jak cos mnie zaczyna łapać dzwonię do operatorów komórkowych i pytam o ofertę, dzwonię do banku i składam na cos reklamacje ( jak kogoś dobrze opier... to mi wszystko mija , za co przepraszam tych ludzi ale moje zdrowie najważniejsze). I ważna rzecz uświadomić sobie nie umrzesz, nie zemdlejesz to tylko nerwica - zasmiej sie jej w twarz :) i teraz zadanie masz zrobić to co zazwyczaj wywołuje u ciebie ataki i masz sobie powiedzieć - ńie dam sie, jesteś tylko nerwica , nie umrę.
JKB

przez angie1989 13 sty 2014, 13:00
Nie nigdy nie zemdlałam:) dokładnie wszystko żeby odwrócić uwagę... I teraz ze śniegiem optycznym tak samo staram sie robić po prostu cos robić żeby nie zwracac na to uwagi... Nie mozna sie dać tej glupiej nerwicy!

Sortuj wg