Operacja a nerwica

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

Operacja a nerwica

przez JKB 12 sty 2014, 11:20
jasaw napisał(a):JKB, ja mam to szczęście, że trafiłam na lekarza rodzinnego z prawdziwego zdarzenia, korzystającego ze skutecznych metod medycyny niekonwencjonalnej, ale zmieniłam ich kilku w niedługim czasie, to fakt.
Zgadzam się, że to rzadkość.
Mąż mój leczy się u kardiologa-prof prywatnie, bo ma poważną wadę i chorobę serca, a na NFZ każda wizyta polegała na przepisaniu kolejnej recepty itd,itd...
Sama niedawno próbowałam dostać się do specjalisty, ale niestety skończyłam w prywatnym gabinecie. W razie potrzeby pilnej nie zastanawiam się, idę płacę, choć renta nie za duża:), ale co mam zrobić/??/.

JKB, ja odkwaszam organizm zielonym jęczmieniem - paskudztwo, ale skuteczne:

http://www.podarujzdrowie.pl/mlodyjeczmien-200g

Dużo można byłoby pisać na temat, który ledwo poruszyliśmy, jednak brak czasu, a raczej szkoda naszego czasu...
Pozdrawiam Cię :D

No to widzisz leczysz sie prywatnie a ja mam prywatne ubezpieczenie i mimo to i tak musiałem zapłacić 20 000 zł przez 2 lata na lekarzy ...
Ja odkwaszam organizm jedząc pro balance. Przed choroba jadłem dużo słodyczy, mlecznych przetworów, smieciowego jedzenia. I to doprowadziło do mojego stanu. Ani jeden lekarz nie powiedział mi ze moze mam zakwaszony organizm :( grzyby zwalczam olejkiem oregano i balsamem kapucynskim. Poza tym mam duża wiedzę jak radzić sobie z nerwica, ale ta wiedza kosztowała :(
JKB

Operacja a nerwica

przez majcyk30 12 sty 2014, 20:41
He...he...skąd ja to znam. Popieram Cię w zupełności. Ja jak prostowałam przegrodę to za narkozę 500zł musiałam zapłacić. Bo refundowane owszem było ale tylko znieczulenie. Jak robiłam tk głowy czy gastroskopie też płaciłam. Kardiologa odwiedziłam również prywatnie owszem dostałam skierowanie od rodzinnego ale wolne miejsce dopiero za 10 m-cy szybciej można walnąć na zawał niż do lekarza się dostać. Ja zwiedziłam 6ciu laryngologów to jeden był taki specjalista prywatny że mnie miesiąc na antybiotykach trzymał ledwo żyłam a potem stwierdził że jednak usuniemy migdały. Postanowiłam to sprawdzić u innego laryngologa ale niestety każdy mówił co innego oczywiście każdy prywatny bo jak by inaczej. Jeden lekarz mówił żeby usuwać migdały a drugi klepał się po głowie i mówił że migdały zdrowe i tak sobie chodziłam i płaciłam i guzik się dowiedziałam. Mój dziadek teraz też przechodzi chemioterapie już piątą za każdym razem dostaje do domu serie zastrzyków które ma sobie sam robić. I nikogo to nie obchodzi że jest niewidomy więc zastrzyki sama mu robie.

Operacja a nerwica

przez neon 12 sty 2014, 23:57
JKB, Nerwica powoduje osłabienie organizmu, w naszym organizime bakterie i grzyby żyją w symbiozie, każdy ma jakieś zadanie do wykonania. Gdy nerwica atakuje zaburza tą rownowagę. Grzyb candida jest mniejszym złem w taki przypadku. Tkanki wymęczone, czy uszkodzone nerwicą, dodatkowo może stresem, są zaścielane przez ten grzyb chroniąc je przed atakiem gronkowca złocistego, który jest bardzo grożny, a też ponoć żyje normalnie w naszym organizmie. Więc nasz organizm wybiera gorsze zło.
nadmiar optymizmu obwieszcza zbliżającą sie rozpacz

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Operacja a nerwica

przez majcyk30 13 sty 2014, 00:17
Hm...coś w tym jest bo ja przy nerwicy już trzy razy półpaśca miałam, choć przed nerwicą nie wiedziałam o istnieniu takiego schorzenia

Operacja a nerwica

przez neon 13 sty 2014, 00:51
Nerwica to taka troszeczke puszka pandory. najgorsze jest, że im bardziej skupiamy uwagę na niej, tym więcej ona siły czerpie. :( Ja mam przez nią np. nadwrażliwy pęcherz.

Operacja a nerwica

przez majcyk30 13 sty 2014, 01:00
No tak dokładnie. Kurde nawet pęcherz. Masakra co za choroba.

Operacja a nerwica

przez neon 13 sty 2014, 01:04
majcyk30, Każdy dostaje jakieś gratisy od życia :D

Operacja a nerwica

przez majcyk30 13 sty 2014, 01:09
He..he..no tak ale wolała bym zacząć dostawać te fajne gratisy a ich na horyzoncie coś nie widać.

Operacja a nerwica

przez neon 13 sty 2014, 01:16
Nie ma fajnych gratisów, na fajne gratisy trzeba zapierdalać, ale wtedy to już nie są gratisy :D Trzeba się zacząć częściej uśmiechać, i żartować, żartować żartować

Operacja a nerwica

przez majcyk30 13 sty 2014, 01:19
No to się uśmiecham :P

Operacja a nerwica

przez neon 13 sty 2014, 01:34
Ja to robie jak koń iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiihahahaha

Operacja a nerwica

przez JKB 13 sty 2014, 07:46
neon napisał(a):Ja to robie jak koń iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiihahahaha

A ja juz ch wbijam w nerwice, ona żyje sobie a ja sobie. To tak jak z sąsiadami których sie nie lubi. Znamy sie ale nie wchodzimy sobie w drogę, czasem tylko przypomnijmy sobie o swoim istnieniu. I tu jest klucz - im bardziej sie ja olewa tym mńie zjadliwa jest.
JKB

Operacja a nerwica

przez majcyk30 13 sty 2014, 16:33
Zdrowe podejście chyba muszę tak spróbować. Bo inaczej nigdy nie będzie dobrze.

Sortuj wg