drzenie rak satany lekowe

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

przez zycienaluzie 31 gru 2013, 22:37
borykam sie z takim problemem mam 28 lat i w sytuacjach stresowych drza mi rece naprzyklad przy kolacji wigilijnej w gronie rodziny i w pracy odmawiam przez to wiele obiadow spotkan gdy odczuwam napiecie a jak mam isc do kogos na herbate pierwsze pytanie nasowa sie po co pojde zeby sie stresowac ze drza mi rece czy mi to przejdzie czy sa na to leki ?? zrobilem sie ostatnio nie smialy przy wiekszej ilosci osob jestem spiety modle sie o normalne zycie na luzie ,czy jest to mozliwe by przestac sie krempowac by mi rece nie drzaly , jestem przystojny a jednak boje sie poznac dziewcczyne kiedys tego nie mialem a teraz mam a juz nie gadam gdybym mial poznac jej rodzicow koszmar ale jednak jestem zdeterminowany zeby z tym walczyc , chce stanac na nogi i poczuc sie pewnie ale do cholery jak!!? prosze powiedzcie ze jest sznsa ze jest nadzieja co mam robic ?? sos

przez domciok13 01 sty 2014, 03:38
miałem, w sumie miałem juz chyba wszystko, drzenie to juz mega norma, polecam lekarskie dawki magnezu, cynku miedzi i wapnia,powinno ustąpić, do tego dużo witaminy C i kandyzowanej skóry pomarańczy, powinno uspokoić cię

przez Saraid 01 sty 2014, 10:30
zycienaluzie, istnieją także rózne techniki relaksacyjne może wykorzystasz jakąs z nich,sport,ruch ,joga wspaniale wyciszają zależy co kto lubi.
Saraid

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Peter_Pan 01 sty 2014, 20:10
Mam to samo i do tego niestety od wielu lat, odkąd w sumie pamiętam. Jak czuję, że ktoś na mnie patrzy, to momentalnie włącza się jakieś chore myślenie, zaczynam się pocić, no i właśnie ręce mi się zaczynają trząść. Chciałbym Ci coś doradzić, ale nie znalazłem sposoby, żeby sobie z tym poradzić. Jedyne co mi przychodzi do głowy to nie unikać takich rzeczy, spotkań bo owo napięcie się trochę zmienia jeżeli mamy w pamięci, że już raz braliśmy udział w takim wydarzeniu.

przez wizo 04 sty 2014, 15:26
Mam tak samo. Ale nie przejmuj się jest na to rada (przynajmniej mi pomogło). Otóż według mnie potrzebujesz leku, który będzie blokował takie rzeczy. Ja polecam propranolol. Niestety nie dostaniesz go bez recepty więc musisz się wybrać do lekarza i krótko mu opisać co Ci dolega. Proponuję mu też zasugerować jaki lek powinien wypisać. Możesz powiedzieć, że kolega polecił Ci taki lek i czy nie ma przeciwwskazań, w twoim przypadku, do zażywania go (na wszelki wypadek poczytaj też ulotkę dołączoną do leku). Oczywiście może się zdarzyć, że lekarz wymyśli coś innego.
Oprócz tego nie zaszkodzi magnez i witaminki najlepiej w naturalnej postaci.

Sortuj wg