nerwy

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

nerwy

Avatar użytkownika
przez smutna82 23 gru 2013, 15:15
Kurde wyslalam post i mi go wcielo!

-- 23 gru 2013, 14:17 --

Wlasnie potrzebuje wyciszenia,a czuje ze to lekarstwo mnie nakreca...czuje no.wydaje mi sie ze po 16 dniach brania,powinno byc odrobinkę lepiej,a nie jakieś nakrety,ze mi para uszami leci...
a zla jestem na wszystko i wszystkich...i nie,wczesniej tak nie bylo...
citalopram 40 mg---> 9 styczen
Avatar użytkownika
Offline
Posty
388
Dołączył(a)
04 gru 2013, 16:42

nerwy

Avatar użytkownika
przez nerwosol-men 23 gru 2013, 15:18
smutna82, 2-3 mięsiące się nie raz takie leki rozkręcają
Załóż wy­god­ne bu­ty, bo masz do przejścia całe życie... Obrazek

http://www.poomoc.pl
Avatar użytkownika
Offline
Posty
7538
Dołączył(a)
03 lis 2013, 00:13
Lokalizacja
Warszawa

nerwy

Avatar użytkownika
przez smutna82 23 gru 2013, 15:19
Ludzie kochani,czy ktoś mial wlasnie taki uboki od lekarstw w postaci wkurwienia?ze nie mozesz sie opanować?normalne to?mi sie wydaje ze,nie :(

-- 23 gru 2013, 14:23 --

Nerwosol,zgoda,ja wiem ze to troche trwa,ale chyba nie jest dobrze jak masz wkurw pernamenty,który cie tak doluje,ze chcesz cos,sobie zrobic :(
noo i trzeba lykac benzodiazepin,co tez nie jest dobre.
powinny byc juz lżejsze dni,a ja od tej środy wariuje,bo nie mogę nad sobą zapanować...
i lykam to benzo i wpadnę z deszczu pod rynnę...
nawet jak juz mnie uspokoi moja cwiartka,to dalej o tym myślę,bo sie boje tego stanu :(

-- 23 gru 2013, 15:42 --

Nerwosol a miales takie objawy?nieopanowanej agresji po ssri?
citalopram 40 mg---> 9 styczen
Avatar użytkownika
Offline
Posty
388
Dołączył(a)
04 gru 2013, 16:42

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

nerwy

przez nerwa 24 gru 2013, 01:37
smutna82, co do wkurwienia, to nie mialam od leków, tylko tak o - tez bylo to dziwne, bo w sumie nie mialam konkretnej przyczyny, a tak nosilo mnie - od srodka. Niezbyt przyjemne to bylo, az sie balam tego stanu. Ale u mnie trwalo max 1 dzien.

A co do zwariowania - to wlasnie to typowy objaw nerwicy - lęk przed tym, ze sie zwariuje, nie wytrzyma psychicznie, skonczy w szpitalu. Sama jeszcze ze 3 miesiace temu strasznie się w to wkrecalam, ze juz nie dam rady, ze pewnie skoncze na oddziale (a tez mieszkam za granicą wiec dodatkowy stres, jakby trafic do szpitala), ale to jest TYLKO nerwicowe myslenie! Musisz jakos przerwac to bledne kolo myslenia i na pewno nie wkrecac sie w t jeszcze bardziej...
"The greatest weapon against stress is our ability to choose one thought over another." ~William James
Offline
Posty
3830
Dołączył(a)
24 lut 2013, 16:06

nerwy

Avatar użytkownika
przez smutna82 24 gru 2013, 09:55
Nerwa,wlasnie sie obudzilam i nadal mam drazliwosc w sobie...ja juz nie,dam rady.nawet jak wezme tabletkę uspok,to troche przechodzi,ale czuje w,sobie to napięcie.
jestem zla,zla,zla na wszystko i wszystkich,buzuje mi w środku...
zastanawiam sie czy odstawić ten lek w porozumieniu z lekarzem...no juz nie wiem co mam robic...
jeszcze tydzień temu tak strasznie to nie bylo...

-- 01 sty 2014, 11:14 --

Bylam u innego lekarza psychiatry...
powiedział,ze mam nerwice lękowa z napadami paniki...
razem z tym lekarzem zdecydowaliśmy,ze zostaje przy tym leku(powiedział ze jest dobry),tylko podnosimy dawke,co 3 dni do 40 mg dziennie.

tylko,ze jak mnie telepalo w środku,tak telepie.caly czas czuje nerwy juz od prawie miesiąca...i to takie mocne nerwy.od dzis przestalam brać benzodiazepin,bo sie boje uzależnić .
ostatni tydzień bralam jedna ćwiartkę rano i wieczorem.
nowy lekarz wypisal mi atarax...
citalopram 40 mg---> 9 styczen
Avatar użytkownika
Offline
Posty
388
Dołączył(a)
04 gru 2013, 16:42

Sortuj wg

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 13 gości

Przeskocz do