bolesne doświadczanie rzeczywstosci

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

przez wieslawpas 08 lis 2013, 22:21
Ostatnio mam kumulacje negatywnych wydarzeń wszystko w jednym czasie, sprawy finansowe do tego
rzecz ktore sie podljałem zrobic dla znajmoego a okazala sie ciezka, nie taka jak mysalem ze bedzie. To wszytko
powoduje, ze po pracy jedtem sterpkiem nerów i wyczerpany. Drugi dzien w tygodniu, kiedy robie zakupy w sklepie
ledwo zywy. Do tego pojawiło sie puczucoe samotności, checi spotyaknia sie z ludzmi pojście gdzieś na impreze, jedoczesnie
znudzenia termatami nerwicowymi, siedzeniem na na forum tym lub innych. Chec wejscie na sympatie, pomawiania sie z dziewczynami
nawet jakby i tak nic nie wyszko. Cale uczucie jakie doświadczam to frustracja, dół samotność i żal przygnębienie napięcie.
Mam taki zwyczaj, ze pije mleko po zakupach. Dzisiaj czułem to wszytko będąc naprawdę wyczerpany, ale rozlądałm sie dookola
i czulem ze nie mam żadnych objawów nerwicowych. Megadół i jednoczesne powiązanie każdej z emocji z przyczyna.
Czy to sa jakieś kroki do normalności w pozbywaniu sie objawów? Strasznie ona bolesna.
Jak pisalem posta wóciłymi objawy. Widocznie za trudne to bylo.

przez Adela 09 lis 2013, 14:20
Radzę udać się do psychiatry aby określił Pana stan i jeżeli faktycznie coś Panu dolega przepisze coś na uspokojenie. Albo wyśle na terapię. Jeżeli jest Pan sam po prostu potrzebna Panu rozmowa, jak większość z nas na tym forum. A problemy były, są i będą tylko jak się nawarstwiają a człowiek nie ma oparcia to tu zaczyna być problem... Pozdrawiam, znam ten ból mam to samo :-)

przez wieslawpas 12 lis 2013, 05:13
Dziekuje, chodze tutaj i tam. Co sie trapi?

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Adela 14 lis 2013, 19:11
otóż: nerwica lekowa ..ale w tym roku po starcie kogoś bliskiego ataki paniki, bulimia, agorafobia daje znać już.. ot takie tam przyplątało się cholerstwo, bez pomocy kiepsko..więc sama muszę sobie pomóc

Sortuj wg