Moje spostrzezenia i pytania

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

przez Perepak 05 lis 2013, 17:54
Witam choruje na nerwice od 2 lat od roku zacząłem sie leczyc .Po paru nieudanych lekach przepisano mi Perazin ,po nim poczulem sie lepiej lecz to jeszcze nie to .
Około 3 miesiace temu cwiczylem na silowni i poczulem iz czuje sie normalnie czyli zadnych ciepłot napiecia miesni itp hmm pomyslalem ze dobrze mi to robi nie zaglebiajac sie w ten temat cwiczylem dalej .Czas wakacji dalem sobie spokoj ,niedawno pomyslalem iz znowu zaczne i co sie stalo ,znowu czulem sie dobrze ,poczytając kilka artykułów okazalo sie iz cwiczenia wyzwalają serotonine w mozgu ktorej widocznie mi brakuje (Polecam ten sposob) .Moje pierwsze pytanie jest takie czy nerwica powoduje spadek ilosci serotoniny w mozgu ? czy moze depresja (niewiem czy lekarz dobrze postawil diagnoze) ? .Czy perazin to lek ktory podwyzszy jej ilość ?
Jak sie ma branie Tauryny ktora jest razem z kretyną w suplementach dla nerwicy ? podobno obniza poziom serotoniny , przestać ją brać ? jednak nie zauwazylem jakies zmiany po zazyciu .

Troche duzo pytan ale mam nadzieje iz uda mi sie znalesc odpowiedzi ;) Pozdrawiam

przez kaja123 05 lis 2013, 18:02
Perepak napisał(a):Witam choruje na nerwice od 2 lat od roku zacząłem sie leczyc .Po paru nieudanych lekach przepisano mi Perazin ,po nim poczulem sie lepiej lecz to jeszcze nie to .

Wiesz co - poczytaj sobie ulotkę http://www.doz.pl/leki/p4807-Perazin nerwicy nie leczy się lekami. Leki tylko łagodzą objawy nerwicy i wspomagają jej leczenie terapią.

przez Perepak 05 lis 2013, 18:13
Czytalem ulotke i jest straszna .tylko niewiem czy moja choroba to nerwica jak mnie zdiagnozowano czy depresja

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Sortuj wg