Kolejny lek pokonany

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

Kolejny lek pokonany

przez wieslawpas 01 paź 2013, 01:12
Uff, dzisiaj po miesiącu nieobecności odważyłem sie pojsc do biura do pracy. Najbardziej sie obawiałem tego jak tutaj sie wytłumaczyć z miesięcznej
nieobecności. Prowadze własna fime i pracuje w czymś w rodziaju wpolego biura tak zwanym coworku wiec pracowałem w domu bo tutaj czulem sie
bezpieczniej. Ale czułem się zmęczony tym siedzeniem w mieszkaniu i stwierdziłem ze dzis pokonam ten lęk bo im dlużej bedzie twal tym trudniej bedzie go pokonac.

Trzeba powiedzieć ze wszystkich zaskoczyłem swoim przybyciem. Nie wiedziałem ze wywołam takie zainteresowanie i że oni mnie tak dobrze przyjmą. W zasadzie to budziło najwięcej obaw i niepokoju, nie miejsce a ludzie, jak zeraguja jak zostane przyjety. My nie jestesmy pracownikami tej samej firmy, tylko kazdy ma swoja. Wiec poczucie wspolnoty nie jest takie jak w jednnej firmie. Każdy ma swoje sprawy. Tworzy sie jednak jakas społeczność. Z początku rzeczywiście było duże napięcie, co sie pod nim kryło? Niepewność, żażenowannie, obawa, oczekiwanie że padna trudnie pytania na które nie wiadomo jak odpowiedzieć, pokazanie iż jest się w dobrym nastroju mimo przeżywanego stresu. To tez pokazuje, że czesc objaów nerwicowych wynikia z relacji z ludzmi. Przecież gdyby było to puste biuro bez ludzi na pewno nie czuł bym tych wsztykich obaw, bo czego tutaj się obawiać? Może dobra by była terapia grupowa dla mnie.

Na szczescie po jakims czasie wsztko sie uspokoio i bylo w miare spokojne chwile. Teraz jestem jednak mocno tym wsztkim podenerowowany.
Mysle, że nastepnym razem kiedy pojde do biura pewnie bedzie troche lżej. Hm przed chwila zażylem lek uspokjajacy i zmniejszyla mi się emocjonalność. Nie jestem w stanie tak "wrażliwie" pisac jak w poprzednim akapicie...
Może uda sie zasnać po tych stresach.

Kolejny lek pokonany

przez Saraid 01 paź 2013, 01:49
Terapia grupowa wskazana widzisz jakos sobie poradziles z czasem byloby tylko lepiej najgorzej zrobic pierwszy krok a Ty go zrobiles.
Saraid

Kolejny lek pokonany

przez deader 01 paź 2013, 08:53
Obrazek

"Kolejny lek pokonany" = myślałem że temat jest o obalaniu pozytywnych skutków któregoś z leków, jeden ogonek a całkiem zmienia znaczenie zdania :evil:
When I die, bury me upside down so the world can kiss my ass

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Kolejny lek pokonany

przez wieslawpas 02 paź 2013, 00:13
tak, mozna zmodyfikowac treść, ale tematu już nie.

Sortuj wg