Da się bez leków?

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

Da się bez leków?

przez cassidy87 26 wrz 2013, 22:20
Mightman napisał(a):mleczan okej :) jedna z lepszych form :) ile jonów magnezu? bierz tak z 200-300 czyli pewnie wyjdzie z 4-5 tabsów :) nie da sie przedawkowac

50mg na tabletke
Zastanawiam się co z kofeiną. Odstawiłem już kawę, zamieniając ją na herbatę czarną a czasem zieloną (z czego jestem dumny nawiasem mówiąc). Niby kofeina wypłukuje magnez i nie jest wskazana przy nerwicy,ale jednak całkiem bez kofeiny szybciej popadam w depresję.

Da się bez leków?

przez jasaw 26 wrz 2013, 22:28
Mightman, Łukaszu, można przedawkować, wtedy zaczyna działać przeczyszczająco. Znam takie przypadki.
Polecam też:
http://www.doz.pl/apteka/p17246-Asparag ... i_50_sztuk
"Cierpliwość jest podporą słabości, niecierpliwość - ruiną silnych"
"Nie możesz dokonać wyboru, jak umrzeć. Ani kiedy.
Możesz tylko zdecydować, jak żyć. Teraz"
Dobra Dusza Forum

Da się bez leków?

przez Mightman 26 wrz 2013, 22:57
Aniu ale to przeczyszczenie to naprawdę przy długim stosowaniu ponad norme i to ostro :) wiadomo co za dużo to wszystko niezdrowe ale ten magnez u nas jakos nerwicowców jest zaburzony :)

a to co poleciłaś to tak naprawdę magnez w złej formie + potas którego i tak w naszej dziennej diecie jest sporo :)

Z magnezem warto łączyć na wieczór jakąs kolacje opartą na białku zwierzęcym żeby podbić wapno :) typu jogurty naturalne, sery białe itp. Potas jak się boisz o jego wypłukiwanie to soki pomidorowe, banany itp :)

Polecam naprawde z całego serca witaminy dla sportowców, dawki są końskie ale jak nie masz problemu z nerkami czy wątrobą to na mnie podziałały bardzo pozytywnie. Witaminy + minerały + jakieś inne biopierwiastki typu lutiny, żeń szenie, koenzym !-10, kwasy GABA etc :) polecam nie wiem czy placebo ale ja po tym czułem znaczną poprawę :)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Da się bez leków?

przez jasaw 26 wrz 2013, 23:12
Mightman, Łukaszu, z witaminami trzeba ostrożnie...jeśli odżywiasz się w miarę dobrze, nie potrzeba ich łykać - konsultowałam to z moim lekarzem.
Co do przestawionego przeze mnie preparatu, to słyszałam zupełnie inną opinię, ale każdy ma prawo wyboru tego, co mu odpowiada. To oczywiste.
Jest tego mnóstwo i każdy lekarz coś innego poleca.
"Cierpliwość jest podporą słabości, niecierpliwość - ruiną silnych"
"Nie możesz dokonać wyboru, jak umrzeć. Ani kiedy.
Możesz tylko zdecydować, jak żyć. Teraz"
Dobra Dusza Forum

Da się bez leków?

przez TAO 26 wrz 2013, 23:46
cassidy87, Da się, 20 lat temu miałem wegetatywną i depresję ze skłonnościami do samobójstwa,
wyszedłem bez leków i terapii, medytacja. Teraz jeszcze są inne metody, niż klasyczna terapia.
jest super, zawsze było, tylko trzeba było to zobaczyć ... :)))
TAO

Sortuj wg