Nagłe skoki ciśnienia

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

Nagłe skoki ciśnienia

przez Sweety 23 wrz 2013, 19:58
Od ponad miesiąca biorę inny lek na nerwicę lękową z napadami paniki-paroxetynę,dodam że kiedyś już to brałam,ale teraz mam nagłe skoki ciśnienia np 150/106 i przy tym najczęściej atak lękowy,ogólnie jestem wysokociśnieniowcem ale te skoki mnie wkurzają,nakręcają ataki,ojciec zmarł na wylew i też zawsze miał wysokie ciśnienie,nie wiem czy już iść po leki na nadciśnienie bo po ataku wraca powiedzmy do normy...ma ktoś podobnie ???
ŻYĆ W LĘKU TO ŻYĆ POŁOWICZNIE!!!

Nagłe skoki ciśnienia

przez satinela 23 wrz 2013, 20:03
sama mam nerwice i nadcisnienie, lecze i jedno i drugie, ale moim zdaniem, warto by bylo z lekarzem skonsultowac i powiedziec ze az tak to cisnienie skacze, - slyszałam kiedys, ze poziom cisnienienia leczony jest wazny ale skoki so ponoc jeszcze gorsze, moze warto zatem poprosic o lek ktory jakos ustabilizuje cisnienie, .....ale moze lekarz uzna ze nie jest to potrzebne, kiedy mamy atak autoamtycznie skacze cisnienie, wzrasta tetno itp. choc tez nie jest to standard, - kiedys z atakiem paniki poszlam do lekarza i procz lekko podwyzszonego pulsu bylo ok,
Introvert(11%) Sensing(12%) Feeling(38%) Judging(1%)

Sortuj wg