Sposób na nudę.

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

Sposób na nudę.

przez ladywind 16 wrz 2013, 20:00
Kalebx3, tak rasowych
Festiwal psiego mięsa? Tak. Podpisując petycję wzrasta szansa na zaprzestanie tego mordu https://secure.avaaz.org/pl/stop_the_pu ... 52&v=76652

Sposób na nudę.

przez Wieszak w trawie 16 wrz 2013, 20:03
Mushroom napisał(a):
Ostatnio wpadłam na pomysł zrobienia makiety do gry Infinity. To gra figurkowa. A może jest tutaj jakiś maniak gier Warhammer i tym podobnych?

Kiedyś byłem dużym fanem warhammera ale nie figurkowego tylko rpg, więc prawie :)

E no, e no, robi się coraz ciekawiej. Też lubię RPG :P Ale w żywego rpg-a grałeś, czy online? ;)
Chowała w sobie resztki tego uczucia mimo to czasem odwieszała je niczym płaszcz na zakurzony wieszak z napisemPRZESZŁOŚĆwisiały już na nim tymczasowo smutek, nienawiść, gniew i od czasu do czasu poczucie samotności gdy jej smutki wisiały spokojnie w ciemnym kacie czuła się radosna i wyzwolona

Sposób na nudę.

przez NieznanySprawca 16 wrz 2013, 20:05
Sposób na nudę.

ja wlasnie ucze sie zonglowac.* UZALEZNIA :mrgreen:

buhahahhaha, jaki chamski ort :pirate:
Ostatnio edytowano 16 wrz 2013, 20:17 przez NieznanySprawca, łącznie edytowano 1 raz
NieznanySprawca

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Sposób na nudę.

przez Wieszak w trawie 16 wrz 2013, 20:12
ladywind napisał(a):Kalebx3, tak rasowych

LadyWin, takie koty chyba wymagają dużej pielęgnacji, cierpliwości i troskliwości? Słyszałam, że też mocno charakterne są ;) Ja chyba nie mogłabym mieć takiego kota, bo sama mam wredny charakterek hihhi ;) W moim domu pazurki pokazywać mogę tylko ja :P

Może spróbuj znaleźć inne hobby? Takie, które nie będzie kolidować z chorobą. Czasem człowiek z lenistwa zwala wszytsko na chorobę. Mówię ogólnie Win, bo nie znam Ciebie i nie chcę wrzucać do jednego wora, ale może spróbuj coś nowego zadziałać?
A co Ciebie interesuje? Są rzeczy, które sprawiają Ci radość? Tak, jak ktoś wspomniał - może to być nawet muzyka :)
Ja jestem "wstydliwa". Teraz pisząc z Wami muszę się mocno przezwyciężać. Taka moja prywatna terapia grupowa. Wiem, że piszę bez ładu i składu, czasem ktoś źle mnie odbierze, ale staram się i walczę z lękiem, mimo, że czasem dostanę po uszach ;)

-- 16 wrz 2013, 20:14 --

NieznanySprawca napisał(a):
Sposób na nudę.

ja wlasnie ucze sie zaglowac. UZALEZNIA :mrgreen:

W sensie, że żeglować?

BTW.

Dobry masz opis. Mi się czasem zdarza, że myślę o czymś, a piszę zupełnie co innego. Zjadam literki, albo poprzestawiam słowo tak, że nawet słownik wyszukiwarki się pogubi :D
Chowała w sobie resztki tego uczucia mimo to czasem odwieszała je niczym płaszcz na zakurzony wieszak z napisemPRZESZŁOŚĆwisiały już na nim tymczasowo smutek, nienawiść, gniew i od czasu do czasu poczucie samotności gdy jej smutki wisiały spokojnie w ciemnym kacie czuła się radosna i wyzwolona

Sposób na nudę.

przez Pieprz 16 wrz 2013, 20:14
Wieszak w trawie napisał(a):
Mushroom napisał(a):
Ostatnio wpadłam na pomysł zrobienia makiety do gry Infinity. To gra figurkowa. A może jest tutaj jakiś maniak gier Warhammer i tym podobnych?

Kiedyś byłem dużym fanem warhammera ale nie figurkowego tylko rpg, więc prawie :)

E no, e no, robi się coraz ciekawiej. Też lubię RPG :P Ale w żywego rpg-a grałeś, czy online? ;)

Na żywo w papierowe rpg grałem długo, bo to było jeszcze na początku ery internetu gdzie większość ludzi go nie miała. Tak dość intensywnie (2 razy w tygodniu) graliśmy z 4 lata co najmniej zgraną paczką w najróżniejsze pozycje.
Online czyli przez komunikatory wszelakie nie przypadło mi do gustu, parę razy spróbowałem i to wszystko.
A teraz to w jakie rpg się grywa?
Uwag, z racji problemów technicznych mam 2 konta, drugie jest do rozmów na PW.
Król Balu

Sposób na nudę.

przez MamSwojePoglady 16 wrz 2013, 20:15
Zapowiada się dobry temat :great:

Czekam dalej na pomysły, bo ciekawie się zaczyna.
Ja na razie wegetuję przy grach komputerowych (głównie FPS), ale już powoli dałam się namówić na masę solną, ale to od jutra rana zacznę :mrgreen:

Sposób na nudę.

przez Wieszak w trawie 16 wrz 2013, 20:23
Na żywo w papierowe rpg grałem długo, bo to było jeszcze na początku ery internetu gdzie większość ludzi go nie miała. Tak dość intensywnie (2 razy w tygodniu) graliśmy z 4 lata co najmniej zgraną paczką w najróżniejsze pozycje.
Online czyli przez komunikatory wszelakie nie przypadło mi do gustu, parę razy spróbowałem i to wszystko.
A teraz to w jakie rpg się grywa?

Mnie znajomi do rpg-a wciągnęli - żywego ;) Na początku z moimi problemami słowa nie mogłam wykrztusić. Wiedziałam co chcę powiedzieć, ale zamurowało mnie, jakby bazyliszek przede mną stanął ;) Za dużo razy nie grałam, ale szykuje się rpg, w którym niestety będę biernie uczestniczyć i na scenariuszu z Wahrammera Fantasy :)

-- 16 wrz 2013, 20:28 --

MamSwojePoglady napisał(a):Zapowiada się dobry temat :great:

Czekam dalej na pomysły, bo ciekawie się zaczyna.
Ja na razie wegetuję przy grach komputerowych (głównie FPS), ale już powoli dałam się namówić na masę solną, ale to od jutra rana zacznę :mrgreen:

Ja daaawno, dawno temu grałam w CS-a. Nawet w klanie byłam :D Teraz, jak u znajomego włączyłam CoD-a, to nie zdążyłam myszka ruszyć i byłam już trupem ;) Uświadomiłam sobie również, że granie całymi dniami, to strata czasu, bo nic wartościowego nie wnosi do mojego życia i odpuściłam na dobre. Pozbyłam się też telewizora z domu. Zaraz powiecie, że rzeczywiście jestem kosmitką. Może, ale dzięki temu zaczynam dostrzegać rzeczy, których wcześniej nie widziałam i przekonywać się, że mimo choroby ten świat wcale nie jest taki zły :)

Sposób na nudę.

przez ladywind 16 wrz 2013, 20:32
Ja uwielbialam wyscigowki , need for speed jeszcze stara wersja , może wrócę do tego :-)

Wieszak w trawie, sympatyczna jesteś :-)

-- 16 wrz 2013, 19:34 --

Muzyke bardzo lubie zwłaszcza klubową , ale lubię też spokojniejsze rytmy np Asafa Avidana , wcielenie Janis Joplin .
Festiwal psiego mięsa? Tak. Podpisując petycję wzrasta szansa na zaprzestanie tego mordu https://secure.avaaz.org/pl/stop_the_pu ... 52&v=76652

Sposób na nudę.

przez Reiben 16 wrz 2013, 20:36
NFSy kiedyś były fajne, tak do Undergrounda i Most Wanted jak twierdzą fani, teraz to już tylko żenujące odcinanie kuponów, a w tym roku wychodzi następny, wygląda jak ostatnia część Hot Pursuit z 2010 bodajże z nieco podrasowaną grafiką ;) Za to podobał mi się swojego czasu NFS Shift czyli ten z bardziej realistycznym modelem jazdy. W ogóle symulacje wyścigów na pieca padły bo nawet Codemasters spadł na same dno z ostatnimi Dirtami a przede wszystkim beznadziejnym imho Gridem 2 :/

Sposób na nudę? Masturbacja!
Reiben

Sposób na nudę.

przez monk.2000 16 wrz 2013, 20:37
Gry to też dobry pomysł, ale trzeba zachować odpowiednią kulturę grania. Można na dzikiego nolife'a albo "like a sir". Ale fakt faktem, w wielu grach by być dobrym, trzeba zostawić swoje życie na boku i namiętnie skillować.

Ja pisałem kiedyś na forum modelarskim, moje pierwsze forum. :D
Ciekawe topiki powstawały, dużo też się nauczyłem z internetu, wiele osób układa tutoriale i można się podszkolić. Jeśli chodzi o materiały i narzędzia to modelarstwo makietowe jest średnio drogie. Czasem starczy styropian, farbki, nóż kuchenny, papier, tektura i już można coś kombinować.

Ach, mam miłe wspomnienia. Nie raz mi się palce cyjanopanem posklejały, gipsu się nawdychałem. Ale było warto. :great:
Awatar to skarb Atlantydy: starożytny Scion.

:( F.20
:smile: Solian 600mg
8) Akineton

Sposób na nudę.

przez Wieszak w trawie 16 wrz 2013, 20:38
[quote="ladywind"]Ja uwielbialam wyscigowki , need for speed jeszcze stara wersja , może wrócę do tego :-)

Wieszak w trawie, sympatyczna jesteś :-)

Stuknięta raczej :lol:

NFS też fajny. Kurcze, teraz mi się wspomnienia uruchomiły, jak się siedziało dniami i nocami na non stop włączonej konsoli, bo memorki nie było i nie było jak gry zasejwować :D :P

Co do muzyki, to ja rock'n'roll, metal, glam metal i ubóstwiam lata 80-te pod każdą postacią muzyczną <3
Ostatnio edytowano 16 wrz 2013, 20:43 przez Wieszak w trawie, łącznie edytowano 1 raz

Sposób na nudę.

przez ladywind 16 wrz 2013, 20:41
Wieszak w trawie, ja też po nocach siedzialam , później zaczelam grać troszkę online .

Sympatyczna , stwierdzam fakty poprostu :D

Sposób na nudę.

przez Wieszak w trawie 16 wrz 2013, 20:42
monk.2000 napisał(a):Gry to też dobry pomysł, ale trzeba zachować odpowiednią kulturę grania. Można na dzikiego nolife'a albo "like a sir". Ale fakt faktem, w wielu grach by być dobrym, trzeba zostawić swoje życie na boku i namiętnie skillować.

Ja pisałem kiedyś na forum modelarskim, moje pierwsze forum. :D
Ciekawe topiki powstawały, dużo też się nauczyłem z internetu, wiele osób układa tutoriale i można się podszkolić. Jeśli chodzi o materiały i narzędzia to modelarstwo makietowe jest średnio drogie. Czasem starczy styropian, farbki, nóż kuchenny, papier, tektura i już można coś kombinować.

Ach, mam miłe wspomnienia. Nie raz mi się palce cyjanopanem posklejały, gipsu się nawdychałem. Ale było warto. :great:

Gdybyście mi W KOŃCU napisali, jak się dodaje zdjęcia, to bym Ci pokazała moje działa modelarskie :P

Sposób na nudę.

przez monk.2000 16 wrz 2013, 20:46
Wstaw na fejsa, skopiuj bezpośredni link i wstaw między znaczniki Img, guzik nad polem wpisywania.

Też bym wstawił zdjęcia, ale makieta leży zakurzona i bym musiał ją odświeżyć.

Dzisiaj się trochę sprzętem audio interesowałem, też ciekawy temat.
Awatar to skarb Atlantydy: starożytny Scion.

:( F.20
:smile: Solian 600mg
8) Akineton

Sortuj wg