nie potrafie rozmawiac z ludźmi

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

przez szpicruta 16 wrz 2013, 14:08
Wieszak w trawie, Pisz jak najwięcej. Przyjemnie się czyta Twoje posty :-)
x

przez ladywind 16 wrz 2013, 14:18
Wieszak w trawie, tak, tak "trolluj" jak najwięcej ;)
Festiwal psiego mięsa? Tak. Podpisując petycję wzrasta szansa na zaprzestanie tego mordu https://secure.avaaz.org/pl/stop_the_pu ... 52&v=76652

przez Wieszak w trawie 16 wrz 2013, 14:21
khaleesi napisał(a):Wieszak w trawie, ciężko również wynioskować czyś Ty ona bo wieszak w trawie jest rodzaju męskiego :lol:

Wyczuwam, że próbujesz mnie sprowokować, ale nie pójdą tą drogą, bo to nie jest moim celem. Odpowiem w ten sposób. Gdybyś uważnie przeczytała mój podpis, to być wiedziała co to za WIESZAK. Jest to pewnego rodzaju metafora, która jest bezosobowa.

Zaprzestańmy już te sprzeczki, bo przecież nie po to tutaj jesteśmy :great:
Chowała w sobie resztki tego uczucia mimo to czasem odwieszała je niczym płaszcz na zakurzony wieszak z napisemPRZESZŁOŚĆwisiały już na nim tymczasowo smutek, nienawiść, gniew i od czasu do czasu poczucie samotności gdy jej smutki wisiały spokojnie w ciemnym kacie czuła się radosna i wyzwolona

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez khaleesi 16 wrz 2013, 14:22
Wieszak w trawie, mam podpisy wyłaczone i naprawdę nie bardzo interesuje mnie geneza. W każdym razie konto od wczoraj a już sie ludzi czepia :blabla:
"Zajmij się życiem albo umieraniem"
Nie wystarczy mieć rozum, trzeba jeszcze posiadać go tyle, by go nie mieć za dużo.~~Andre Maurois
Jest cechą głupo­ty dos­trze­gać błędy in­nych, a za­pomi­nać o swoich
Mistrz Avatara

przez Wieszak w trawie 16 wrz 2013, 14:30
khaleesi napisał(a):Wieszak w trawie, mam podpisy wyłaczone i naprawdę nie bardzo interesuje mnie geneza. W każdym razie konto od wczoraj a już sie ludzi czepia :blabla:

Należysz do ludzi, którzy muszą mieć ostatnie słowo. Ok, w takim razie jak się to mówi - Twoja racja, MÓJ SPOKÓJ?

Wyłączam się z tego wątku, Ciao.

Miłego, bez nerwowego popołudnia życzę :)
Chowała w sobie resztki tego uczucia mimo to czasem odwieszała je niczym płaszcz na zakurzony wieszak z napisemPRZESZŁOŚĆwisiały już na nim tymczasowo smutek, nienawiść, gniew i od czasu do czasu poczucie samotności gdy jej smutki wisiały spokojnie w ciemnym kacie czuła się radosna i wyzwolona

przez Kalebx3 16 wrz 2013, 17:11
W każdym razie konto od wczoraj a już sie ludzi czepia

a co z tego ,że od wczoraj ? Takie same prawa jak dziesięcioletni aktywny uczestnik Forum . Nie wydaje Ci się?
Jaka siara ? Ja doprawdy żadnej nie zauważyłem,,,sam robię czasem wieksze i to kilka razy dziennie.
Jacyście wszystkogoście spięci , jak sprężyna w starym traktorze , tylko czekać aż pęknie . Wrzućcie na luz i pozwolci innym gadać to co chcą , a jak przegina , od tego sż administratorzy , Moderatorzy i Strażnicy Teksasu ;)
>>> Jesteśmy żebrakami żyjącymi na koszt Boga >>>

przez Candy14 16 wrz 2013, 17:50
i Strażnicy Teksasu

Ktos mnie wzywal ? 8)
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

przez Wieszak w trawie 16 wrz 2013, 18:15
:great: :nono: Człowieki, dajmy już temu spokój, bo naprawdę niepotrzebnie sprzeczka wyszła i wielkie nieporozumienie, bo ktoś nie rozróżnia czepialstwa od zwykłej konwersacji i próby wyjaśnienia problemu ;) Ja więcej stresów i nerwów w swoim życiu nie potrzebuję i nie przyszłam tutaj z zamiarem ich pogłębiania. Podejrzewam, że Wy też nie, prawda? :time:

Nie komentujmy tego i będzie po sprawie :) Chyba, że ktoś ma ochotę się wyżyć i trochę odreagować zły dzień, to proszę bardzo, ale bez bez sensu, że zaczęło się to skupiać na khaleesi. Zaraz utworzę nowy wątek na takie sytuacje i będzie git.

Podajmy sobie rękę i mimo złego początku może dalsza egzystencja na tym forum będzie nam przyjazna :time:

PEACE

Sortuj wg