dusznosc - refluks

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

dusznosc - refluks

przez jasaw 04 wrz 2013, 18:15
kizzzzu28, nie staraj się zadowolć Rodziców w kwestii swojego zdrowia. Mów jak najwięcej o tym i przekonaj Ich, że potrzebujesz terapii. Nie zamykaj się w sobie, bo problem sam nie minie. Im człowiek wcześniej zda sobie z tego sprawę, tym lepiej.
Refluks trzeba leczyć, niezależnie z jakiej przyczyny powstał, znam ten problem, bo mój Mąż od lat się leczy na to schorzenie własnie.
"Cierpliwość jest podporą słabości, niecierpliwość - ruiną silnych"
"Nie możesz dokonać wyboru, jak umrzeć. Ani kiedy.
Możesz tylko zdecydować, jak żyć. Teraz"
Dobra Dusza Forum

dusznosc - refluks

przez kizzzzu28 04 wrz 2013, 20:12
dziękuje wszystkim za miłe słowa i wsparcie, właśnie to jest najgorsze, że refluks leczy się nie z dnia na dzień, a latami.. i potrzeba cierpliwosci i SPOKOJU.

dusznosc - refluks

przez hania33 04 wrz 2013, 22:22
kizzzzu28,

Bedzie ok..zobaczysz... :smile:
Nikt mi nie będzie mówił jak mam żyć bo nikt za mnie nie umrze.

Obrazek

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

dusznosc - refluks

przez marika90 05 wrz 2013, 18:55
hania33
Ja mam podobne objawy od 2 miesięcy do takich co opisywałaś na pierwszej stronie. Dopiero od 5 dni mogę przełykać pokarm, ale duszności są cały czas. Dolegliwości nasilają się wraz z upływem dnia. Wykluczono choroby płuc, serca i neurologiczne. Prawdopodobnie to nerwica, nakręcana dodatkowo zaburzeniami hormonalnymi. Szczerze mówiąc miałam epizody nerwicy w przeszłości, ale zazwyczaj dotyczyły żołądka i miałam te duszności, ale to było przy atakach paniki,a teraz są cały czas i taki niepokój w klatce. Ehhh... Jak Wy dajecie radę z tym tyle czasu?

dusznosc - refluks

przez hania33 06 wrz 2013, 08:45
marika90,

Właśnie nie daje sobie z tym rady , staram się z tym nauczyć żyć..nerwica jest podstępna..a My musimy cierpieć :(

-- 06 wrz 2013, 09:55 --

marika90,

Byłaś u specjalisty? może pomoc...

Obrazek

dusznosc - refluks

przez marika90 06 wrz 2013, 12:08
hania33 napisał(a):marika90,

Właśnie nie daje sobie z tym rady , staram się z tym nauczyć żyć..nerwica jest podstępna..a My musimy cierpieć :(

-- 06 wrz 2013, 09:55 --

marika90,

Byłaś u specjalisty? może pomoc...

Mam się dziś zapisać do psychologa dopiero, ale jeszcze są wątpliwości czy to nerwica, bo też są duże zaburzenia hormonalne (brak okresu przez kilka miesięcy po raz 3 w życiu) i podejrzewają zakłócenia lub gruczolaka przysadki mózgowej ,więc biorę hormony i jak dostanę okres to badania + rezonans. Nie miałam gastroskopii od 4 lat, więc nad tym też się zastanawiam. Już 3 raz mam napad nerwicy kilkumiesięczny połączony z brakiem okresu, więc duże prawdopodobieńtwo że jest to nakręcane hormonami. W bądź razie polepszyło się albo od brania hormonów, albo od Lexotanu.

Trzymajcie się dziewczyny. Miejmy nadzieję, że któregoś pięknego dnia po prostu przejdzie i będzie coraz lepiej.

dusznosc - refluks

przez hania33 06 wrz 2013, 13:40
marika90,

Zdrowia życzę,,również się trzymaj...

Obrazek

Sortuj wg