jakie leki bierzecie ?

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

jakie leki bierzecie ?

przez kasz 25 sie 2013, 20:51
Witam mam silne nerwice ledwo wychodze z domu wszystko i wszyscy mnie wkurzają . Boje sie i denerwuje przez mam problemy z poruszaniem "z buta" o autobusach nie wspomne " . Pomagał mi xanax jednak uzaleznile sie i nie biore . Co mam brac na to doradzi ktos jakies inne benzo albo jakies leki ??

jakie leki bierzecie ?

przez klaudek 25 sie 2013, 23:25
Najlepiej wybrać się do specjalisty. Ja brałam Asentrę i bardzo mi pomogła.
Możemy być stale szczęśliwi, jeśli nauczymy się dostrzegać w naszej powszedniości chwile szczęścia.
Anna German

jakie leki bierzecie ?

przez gargul 12 wrz 2013, 21:55
Ja biorę esci i powoli pomaga.
Uwaga, bo początki są złe i tymczasowo musiałem się wspomagać benzo.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

jakie leki bierzecie ?

przez Wieszak w trawie 16 wrz 2013, 09:53
Ja biorę Trittico CR. Lek działał z początku idealnie na sen. Już po 1/3 tabletki zasypiałam jak niemowlak i budziłam się wypoczęta z chęcią do działania ( nie, to nie było placebo;)), a teraz NIC. Mimo, że biorę podwójną dawkę wróciły problemy z zasypianiem i wróciły lęki. Wkurzam się niemiłosiernie i mam objawy somatyczne. Co jest??? Ktoś brał ten lek i może coś więcej o nim powiedzieć :?:
Chowała w sobie resztki tego uczucia mimo to czasem odwieszała je niczym płaszcz na zakurzony wieszak z napisemPRZESZŁOŚĆwisiały już na nim tymczasowo smutek, nienawiść, gniew i od czasu do czasu poczucie samotności gdy jej smutki wisiały spokojnie w ciemnym kacie czuła się radosna i wyzwolona

Sortuj wg