Ciało i dusza do wymiany

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

Ciało i dusza do wymiany

przez kotkopsotko 20 sie 2013, 10:47
Dlatego ja zatapiam się w sprzątaniu i spełniam kulinarne zachcianki meża. Za chwilę np idę gotować zupę fasolową ! ;)) Pomimo iż boli mnie wszystko i nie mam siły.

Ciało i dusza do wymiany

przez Saraid 20 sie 2013, 10:48
kotkopsotko, :great:
Saraid

Ciało i dusza do wymiany

przez kotkopsotko 20 sie 2013, 10:52
Pamiętam jakoś na jesień byłam u mojej psycholog. Powiedziałam jej że chyba mam depresję, stwardnienie rozsiane (sic!!) i nic ale to nic mi się nie chce, wszystko mnie boli etc. I ona, za co bardzo jestem jej wdzięczna nauczyła mnie jednego- Przestań się straszyć ! Sama się niszczysz, bo sama sobie tworzysz w głowie chore scenariusze. Nie wymyslaj głupot. I staram się na codzień trzymać hasła pt- nie strasz się.
Wiem, że jesli nastąpi dzień że nic ale to nic nie bedzie mnie bolało to będzie znaczyło że umarłam ! ;)
Jesteśmy tylko ludzmi, moze dajmy sobie prawo do zlego samopoczucia?

Dokładnie rozumiem jak to jest mieszkac z daleka od rodziny. Ja od swojej mieszkam 700 km. Jestem tu z mężem, ale facet to nie to samo co mama.... ;))

Pozdrawiam

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Ciało i dusza do wymiany

przez Ferdynand k 20 sie 2013, 10:54
kotkopsotko to twój ma się dobrze z tobą miauuuuuuuuuuuuuuu :twisted: :yeah:
Naczelny Użyszkodnik

Ciało i dusza do wymiany

przez kotkopsotko 20 sie 2013, 10:55
taaaaa, szczegolnie z moim umieraniem co 2 dzień !! ;DD

-- 21 sie 2013, 08:51 --

Dobra kochani a napiszcie może jakie macie sposoby (o ile macie) żeby pozbyć się tego okropnego, nieustannego napięcia mięśni? Plecy i kark to mnie tak rypią że nie mogę sie ruszać i nie ważne czy to noc czy dzień. O nogach i rękach nie wspomnę ;/

-- 26 sie 2013, 15:07 --

kochani jak wasze samopoczucie? Ja jutro ide do psychologa, porozmawiac bo nie czuje sie najepiej. Bol ciala sie utrzymuje, szczegolnie sztywny kark, ramiona rece, szyja. Bola stawy..... I bol ten na tyle mnie oslabia ze nie mam energii. Uczucia odrealnienia. Wkrecam sobie rozne choroby, teraz na tapecie fibromialgia i depresja. Podobno sam lek przed depresja juz oznacza ze sie jej nie ma. Jak czytam objawy tych chorob to wszystko do mnie pasuje, wiadomo. Pozdrawiam

Sortuj wg