Znerwicowany Ślub

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

Znerwicowany Ślub

przez vitaminac 09 paź 2013, 17:59
mifune85 napisał(a):Ja biorę ślub za pół roku ale też mnie to przeraża bo cierpie od 1,5 roku na silne ataki senności i boję się, że będę wyglądał na własnym slubie albo jak pijany i rozkojarzony albo silnie zdenerwowany. Udało mi się namówić narzeczoną na to byśmy zrezygnowali z wesela ale i sam ślub będzie dla mnie ciężkim przeżyciem. Ostatnio byłem na slubie i weselu i pomimo tego, że nie byłem w centrum uwagi to ledwie wytrzymałem

W dniu ślubu rano dostałam największego ataku paniki w swoim życiu, jadąc do kościoła nie spałam równo 40 godzin! Powiem ci jedno w kościele przyjdą ci moce z kosmosu. Nie wiem jak to się stało ale przetrwałam i ogólnie wspominam wszystko pozytywnie.

W kościele zasypiałam trochę klęcząc ( opierałam głowę na dłoniach ) ale na filmie wygląda to jakbym się intensywnie modliła ;)

Znerwicowany Ślub

przez mifune85 13 maja 2014, 20:42
Ja mam slub za 4 tygodnie i mam nawrót depresji. Kilka miesięcy czułem sie dobrze i nawet cieszyłem sie na ślub a teraz jestem wyczerpany i cały obolały:( Nie wiem jak będzie wyglądał ślub w depresji choć czy mogłem spodziewać się czegoś innego:( Przez ostatnie dni zrobiłem test z benzo, żeby sprawdzić czy pomoże i jest nawet jeszcze gorzej

Sortuj wg