Ciągłe wahania nastroju

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

Ciągłe wahania nastroju

przez maciekpoznan 26 sie 2013, 19:45
Amelio ja wlasnie od zeszlej srody jade na 40mg moja dr podjela decyzje o zwiekszeniu dawki . Wieczory juz mam lepsze ale nadal slabe poranki i do poludnia:( Nie wiem z czego to wynika budze sie z ogromnymi lekami i do poludnia mniej wiecej odpuszczaja... Blicjo w sumie z rodzicami to prawda zawsze chcialem robic tak by byli zadowoleni dumni ze mnie,wszystko robilem pod nich tak by im odpowiadalo. Tu masz duzo racji. Z dziewczyna sytuacja byla juz po pierwszym ataku choroby,ja nie wiem czy nie mam czegos w stylu osobowosci unikajacej- jak szukalem pracy po studiach to z kazdej uciekalem wtedy mialem jakby juz poczatki nerwicy skonczylo sie to atakiem depresji... Dziewczyna odeszla pozniej:/ zabolalo to fakt. Przepraszam,ze nie odpisuje na biezaco ale jestem w delegacji i jedynie moge pisac z telwfonu. Dziekuje Wam za wpisy i pomocne u dwagi. To bardzo wazne dla mnie.Natomiast co do terapii chcialbym isc na terapie poznawczo-behawioralna ,wiele dobrego o niej slyszalem. Jednak narazie delegaxje i praca mi nie pozwala na to,wiele dobrego o tym slyszalem o terapii. Poli co Fluoksetyna 40mg i walcze:(

Ciągłe wahania nastroju

przez ladywind 26 sie 2013, 19:54
maciekpoznan, witaj w klubie wśród osobowości unikajacej ,przeszłam podobna gehennę jeśli chodzi o ucieczki z pracy ,w każdej nie wytrzymywalam zbyt długo i najczęściej nerwica powodowała że zwalnialam się .
Druga sprawa to taka że przez to coraz bardziej izolowalam się od ludzi i świata .

U Ciebie też występuje oprócz nerwicy depresja ?
Szczerze to Ci bardzo współczuję tych wyjazdów delegacyjnych . Pamietam jak miałam taki wyjazd jak pracowałam kiedyś w banku, myslalam że zeswiruje ,wszyscy się uczyli ,potem wieczorem bawili przy dobrym jedzeniu i alkoholu a ja tam umieralam poprostu :roll:
Festiwal psiego mięsa? Tak. Podpisując petycję wzrasta szansa na zaprzestanie tego mordu https://secure.avaaz.org/pl/stop_the_pu ... 52&v=76652

Ciągłe wahania nastroju

przez maciekpoznan 27 sie 2013, 06:00
Dokladnie tak mam tez depresyjne zaburzenia od nerwicy:( Nie wiem jakos nie potrafie sie przelamac jesli chodzi o to unikanie,ostatnio delwgacje faktycNie mnie meczyly ale dawalwm rade,jesnak od czasu nawrotu choroby przezywam kosMar. Boje sie o moja przyszlosc jak ja sobie poradze w zyciu z tym. Przeciez powinie em zalozyc rodzine moec dzieci zarabiac, a ja mam ochote wejsc pod dywan i przetezymac byle do smiercii. A JESZCZE 3 miesiace temu czulem ze moge wszystko:(

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Sortuj wg