Ataki (jak wyglądają, jak sobie radzimy)

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

przez hania33 14 paź 2013, 08:39
dusznomi, Moze tylko na chwile , kurde kiedy to się skończy..

-- 14 paź 2013, 08:40 --

wieslawpas, Ja to napięcie czuje caly czas , tylko ja sie boje , ze będę miec atak paniki..i sobie wkręcam :roll:

-- 14 paź 2013, 08:43 --

Wczoraj np. bylam 2 godziny na festynie , już sie zaczynało zawroty głowy , muzyka mnie drażniła...jakieś mdłości , ale wytrzymałam.
Nikt mi nie będzie mówił jak mam żyć bo nikt za mnie nie umrze.

Obrazek

przez buszujacywtrawie 14 paź 2013, 09:55
Ja atak staram się przeczekać, nie mam innego wyjścia

przez nerwa 14 paź 2013, 10:04
wieslawpas, aha no to ja tez to mam bardzo czesto. Tzn. nie chodze za bardzo nigdzie indziej wiec trudno powiedziec - ale chyba przez to wlasnie napiecie. W domu tego nie mam aktualnie i w pracy tez nie. W sklepie, w kolejnce - prawie zawsze - chociaz teraz z troche moze mniejszym nasileniem. A w autobusach, metrze - jak tego nie ma, to zaraz sie zastanawiam - dlaczego i kiedy przyjdzie? (Chociaz tez, jak pisalam, ostatnio coraz czesciej czuje sie w miare spokojnie).
Mysle, ze jakbym wiecej wychodzila, chodzila po sklepach itd. to bym czesciej to czula :)

hania33, super! Ja to na festynach takich nie daje rady... Ostatnio u mnie w maju jakas impreza byla tego typu. Poszlam, i czulam sie beznadziejnie, za duzo tych swiatelek, goraco i takie tam - nawet potem atak paniki mialam i po prostu wrocilam do domu. Wiec, że Ty 2h wytrzymalas az, to podziwiam! :)
"The greatest weapon against stress is our ability to choose one thought over another." ~William James

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez michalb 14 paź 2013, 16:02
też mam takie napięcie jak stoję w kolejce i już mdleję...
dusznomi musisz zauważać te małe kroczki... Ja też mam kilka dni dobrych i później jakiś incydent i już tych lepszych dni nie pamiętam a źle... przykład dwie noce weekendu super spałem i sobota z niedzielą też ok, natomiast dzisiejsza noc już koszmar i dzisiejszy dzień z incydentami mdlenia i słabości :/

przez hania33 14 paź 2013, 16:04
Mnie dziś tez dopadła małpa nerwica , duszności paskudneee.. :roll:

Obrazek

przez michalb 14 paź 2013, 16:07
kurna już sam nie wiem czy wolałbym męczyć się w dzień jak kiedyś ale spać czy na odwrót... ostatnio jak już wiecie dni mam dobre ale nie śpię

przez hania33 14 paź 2013, 16:11
ja znów śpię , lecz mam dni czasem przerąbane...

Obrazek

przez nerwa 14 paź 2013, 16:20
A ja dzisiaj calkiem dobrze - droga do pracy na calkowitym luzie, potem jeszcze zakupy po drodze. Teraz w pracy siedze, tez fajnie, bez zadnych lękow. A spac dzisiaj jakos zasnelam, pewnie kolo 2-3, choc latwo nei bylo :-/
Ale wlasnie denerwuje mnie ta ciaga udręka nocna, juz nawet nie czekam na noc z wytesknieniem, ze fajnie sie polozyc i pospac, tylko denerwuje sie, bo nie wiem jak znowu bedzie, czy zasne, czy nie zasne itd.
"The greatest weapon against stress is our ability to choose one thought over another." ~William James

przez aniazonk 14 paź 2013, 20:44
Współczuję każdemu cierpiącemu na to cholerstwo. Ja szukałam lekarstwa 3 lata. Aż w końcu natrafiłam na Panią Sabinę, która również na to cierpiała i teraz pomaga innym. Bez leków! Tu trzeba silnej woli i pracy nad sobą. To wszystko. A nie truć się jakimiś tabletkami. Pani Sabina prowadzi NiePanikuj , ale ja dodatkowo byłam u niej na osobistych konsultacjach. Byłyśmy w markecie, bo bałam się tam chodzić. Wzieła mnie za rękę i mówiła mi co mam robić. Podziałało!!! Teraz chodzę do sklepów bez przeszkód i jest co raz lepiej z dnia na dzień.

przez mika211 14 paź 2013, 23:11
Ja dzisiaj lepiej. No, ale ostatnie 2 dni po śmierci psa, to masakra, nie bardzo mogłam spać, serce jeszcze bardziej kołatało niż kiedy jak kołatało i nierówno bardzo biło, teraz jestem spokojniejsza i lepiej czuję, że bije, także nerwy na pewno w dużej mierze miały wpływ, a nie żądna ciężka choroba, którą też ostatnio zaczęłam sobie wmawiać, że może jestem na coś chora poważnego.

przez dusznomi 15 paź 2013, 00:49
michalb, mdlenia? co się dzieje? ja zauważam te dobre chwile i to mi daje siłe, a co więcej pomaga przezwyciężyć lęk. Ja na prawdę już sie tak nie boje jak kiedyś! Duzo mi pomaga to forum, ale tez obowizaki jakie sobie nakladam, wiem ze musze cos robic, zeby nie myslec i daje rade! A dzis... pochwale sie wam...zdarzylo sie cos fantastycznego... po raz pierwszy od nie pamietam kiedy :) poczulam sie zwyczajnie zmeczona, ale tak normalnie, poczulam zmeczenie i walnelam sobie drzemke... BOZE kiedy czulam sie tak ostatni raz? nie wiem !!! pomine fakt, ze przespalam chyba za długo, teraz pewnie bede sie meczyc do rana :P ale jaka radocha! Czlowiek cieszy sie z tkiej glupoty!
Fajne życie, to przede wszystkim kwestia fajnego myślenia....

przez hania33 15 paź 2013, 08:54
dusznomi, To Ty dziewczyno już zdrowa całkiem... :D

Obrazek

przez michalb 15 paź 2013, 09:14
dusznomi, nie mdleję taki uczucie słabo mi jakbym miał zemdleć... Ogólne to pomóżcie co mam zrobić by spać (prócz chemii) ja się wykończę tym brakiem snu a do pracy iść trzeba. Czuję zmęczenie kładę się i nic mogę tak przeleżeć całą noc z zamkniętymi oczami, wszystko słyszę... dziś ledwo widzę na oczy i duszność złapała :/

przez hania33 15 paź 2013, 09:33
nerwa, Niedługo do Polski.. :?: kiedy wracasz :?:

-- 15 paź 2013, 09:35 --

michalb, Ja ze spaniem ok, gorzej w dzień . Tez mam ataki duszności i jakieś nerwy sama nie wiem skąd..wszystko zwalam na pogodę..

Obrazek

Sortuj wg