Ataki (jak wyglądają, jak sobie radzimy)

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

przez mika211 01 paź 2013, 00:31
Dokładnie haniu, lepiej sprawdzić.
No i tak, wspaniały człowiek, oby takich więcej :)

przez nerwa 01 paź 2013, 00:39
mika211, ja to już pisałam, miałałam kiedys taki stan, że nie byłam w stanie wyjsc przed własny blok (nawet jak wychodzilam na pólpietro do zsypu, to juz bylam baardzo zdenerwowana) i to trwalo miesiacami... A dalo rade to pokonać i bez leków. Wiec ogolnie mi sie wydaje, że leki nie są tu kluczowe, ale moga oczywiscie ułatwić sprawe - no i też pomagaja jakos funkcjonowac, jak nie da się inaczej.
Ale tez trzeba uwazac, bo np. w terapii moga czasem przeszkodzic, bo po braniu leków czesc rzeczy nie jest juz dla nas problemami, juz nie zwracamy na to uwagi itd. emocje sa wytlumione, i czasem trudniej dojsc do sedna.

Ale i z lekami i bez - wszystko jest do zrobienia :)
A dzisiejszy dzien (tzn. wczorajszy juz) oglaszam po prostu ZŁYM dniem, bo widze, ze kazdy sie czuł kiepsko, wiec wina dnia kiepskiego ;)
"The greatest weapon against stress is our ability to choose one thought over another." ~William James

przez dusznomi 01 paź 2013, 00:49
nerwa, masz rację..niby słonko, fajna jesień...a tak do bani! Wina dnia! PONIEDZIAŁEK W KOŃCU :D

-- 01 paź 2013, 00:50 --

hania33, Haniu kochana, jak nam nerwy przejdą będziemy tak wychilloutowane że i 2 setek dozyjemy :D
Fajne życie, to przede wszystkim kwestia fajnego myślenia....

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez mika211 01 paź 2013, 01:26
No na pewno macie rację :)
Życzę miłej nocy :)

przez michalb 01 paź 2013, 08:55
hania33, My piszemy do Ciebie :)
Trzeba walczyć i próbować bez leków, z czegoś się ta nerwica wzięła w naszej głowie. Widać czegoś się boimy, przed czymś uciekamy... tak mi się wydaje.

przez nerwa 01 paź 2013, 09:11
Powiem Wam... ze dzisiaj mam niezla masakre! Wczoraj wieczorem wypilam troche alko :) bo z kolezanka na skype sobie rozmawialysmy. Potem nie moglam cala noc spac!!! czulam sie jakbym miala wysoki puls, ale jak zmierzylam to bylo z 72 wiec nie tak zle. Ale ogolnie wcale mi sie spac nie chcialo i do 6 rano bylam calkowicie rozbudzona. Po 6 zasnelam na jakies 2h. Obudzilam sie zlana potem i tak sie dziwnie czuje :( Oczywiscie lęk itd. Goroco mi, raz zimno, ale co najgorsze, caly czas czuje serce! Tak jakbym jakas artymie miala czy c os... i boje sie, ze moze faktycznie mam jakąs niewydolnosc czy co. Oczywiscie po 2h snu to wiedzialam, ze dzien bedzie ciezki, ale zeby tak od rana taki stan z tym sercem?
Staram sobie tlumaczyc, ze pewnie nerwy i dlatego.. ale w sumie - to pewnosci nie mam.
"The greatest weapon against stress is our ability to choose one thought over another." ~William James

przez hania33 01 paź 2013, 09:19
michalb, Wiem mam Was i dziekuje , co do lekow probowalam, ponad 10 lat nie bralam niczego...terapia mi nie pomogla :(

nerwa, moze alko zle wplywa na nasze sprawy nerwicowe..? ja nie pije to nie wiem :(
Nikt mi nie będzie mówił jak mam żyć bo nikt za mnie nie umrze.

Obrazek

przez nerwa 01 paź 2013, 09:22
hania33, no pewnie ma zły wplyw ;) ale kurde no... serio boje się o swoje serce :( a juz mysallam, ze w oogle nie wkrecam sie w "sprawy sercowe"...

-- 01 paź 2013, 08:26 --

niby puls 74, ale tak czuje dziwnie w okolicy serca cos.

przez hania33 01 paź 2013, 09:29
nerwa, moze sobie wkręcasz..my juz tak mamy mi wczoraj serducho chcialo wyskoczyć ..pogoda do bani, to mój powód :D A slyszalam , ze wino czerwone ..dobre na krążenie ..to niby czemu gorzej by Tobie mialo byc :?:

Obrazek

przez nerwa 01 paź 2013, 09:31
moze dlatego, ze wódke piłam zamiast wina? :P heh

przez hania33 01 paź 2013, 09:33
nerwa, to tez alko... :mrgreen: powinno byc lepsze krazenie, moze dlatego serducho przyspiesza?

Obrazek

przez lucus 01 paź 2013, 09:42
ja jestem na dobre wkręcony w sprawy sercowe ,za dużo myślę o sercu -a czy przypadkiem znów nie bije za szybko itd...i tabletka-Propranolol :roll:

przez hania33 01 paź 2013, 09:43
lucus, Ja tez , lecz zawsze wmawiam , ze to wina pogody :D

-- 01 paź 2013, 09:45 --

nerwa, Chyba nie wypilas pol litra wodki? nie masz sie czego bac :D

Obrazek

przez nerwa 01 paź 2013, 09:46
ja kiedys balam sie przyspieszonego pulsu (bo czesto miewalam) i tez bralam wtedy bisocard. Ale potem mialam czasem kołatania itd. i juz przywyklam, ostatnio nawet kołatań zadnych nie mialam ani nic. A teraz to tak czuje bicie tego serca... tak w tym miejscu, jakies łaskotanie jak gdyby czy cos.

-- 01 paź 2013, 08:47 --

hania33, nie no, w ogole jak sie kladlam do nawet rauszu nie mialam juz zadnego :) Ale kurde no, w ogole dla mnie sen jest wszystkim - jak mam bezsenną noc, to nie jestem w stanie zrobic nic - mam mega lęki, nie moge sie na niczym skupic, czuje sie zle fizycznie i psychicznie i dopiero na wieczor mi przechodzi...

Sortuj wg