Ataki (jak wyglądają, jak sobie radzimy)

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

przez hania33 28 wrz 2013, 11:31
michalb, :D
Nikt mi nie będzie mówił jak mam żyć bo nikt za mnie nie umrze.

Obrazek

przez michalb 28 wrz 2013, 11:32
hania33, :D

przez platek rozy 28 wrz 2013, 12:57
Haniu ja bralam po po cwiartce najmniejszej dawki tabletek i tak wlasnie sie mi dzialo .. ponoc mam jakis problem ze spowolnioym wchlanianiem lekow i dlatego tak sie dzieje.

Michal ja u fryzjerki nie wysiedze .. Lapie mnie zaraz atak paniki masakra . I wlosy mi mega urosly a zawsze mialam taka fajna wycieniowana fryzurke ;) do ramion
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez satinela 28 wrz 2013, 13:28
michał - udanej soboty :yeah:

witam was miło kochani, .. :great:

co do fryzjera, to nawet polubilam te swoje loki, - moja matka zawsze wmawiała mi, ze włosy powinnam miec krotkie, - z reszta ja zwasze wg niej wszystko robiłam i miałam nie tak jak trzeba, ...ale to juz inna historia :?
Introvert(11%) Sensing(12%) Feeling(38%) Judging(1%)

przez nerwa 28 wrz 2013, 13:31
platek rozy napisał(a):Haniu ja bralam po po cwiartce najmniejszej dawki tabletek i tak wlasnie sie mi dzialo .. ponoc mam jakis problem ze spowolnioym wchlanianiem lekow i dlatego tak sie dzieje.

ooo moze ja mam to samo? ale czym to jest spowodowane? Ze jakos sie wszystko za szybko rozpuszcza i ta dawka ktora jest na caly dzien, wchlania sie jakby "na raz" ? Wtedy by pasowaly te efekty uboczne, bo bylby taki efekt jakby wziac naprawde duża dawke na raz...
"The greatest weapon against stress is our ability to choose one thought over another." ~William James

przez satinela 28 wrz 2013, 13:34
mam zakaz czytania ulotek, po przeczytaniu miałam wszystkie objawy i paradoksalnie, bałam sie brac leki ktore maja pomagac, ....obłedem bylo, ze zastanawiałam sie czy magnez mi nie zaszkodzi, no horror kochani, .....ja sie na ta swoja choroba złoszcze na maxa juz :twisted:

przez dusznomi 28 wrz 2013, 13:36
satinela, ja prawie przeszłam zawał po magnezie :D
Fajne życie, to przede wszystkim kwestia fajnego myślenia....

przez satinela 28 wrz 2013, 13:38
my to jestesmy wariatki - no chya zaczne sie smiac z nas, :D :D - jak tak ktos by nas tu poczytał, - a pewnie czytaja, maja niezły ubaw, ...

ech, lepiej sie smiac niz płakac :yeah:

przez platek rozy 28 wrz 2013, 13:40
nerwa napisał(a):
platek rozy napisał(a):Haniu ja bralam po po cwiartce najmniejszej dawki tabletek i tak wlasnie sie mi dzialo .. ponoc mam jakis problem ze spowolnioym wchlanianiem lekow i dlatego tak sie dzieje.

ooo moze ja mam to samo? ale czym to jest spowodowane? Ze jakos sie wszystko za szybko rozpuszcza i ta dawka ktora jest na caly dzien, wchlania sie jakby "na raz" ? Wtedy by pasowaly te efekty uboczne, bo bylby taki efekt jakby wziac naprawde duża dawke na raz...

Tak jest wtedy ze bierzesz jedna tablete a ona dziala jakbys wziela 5 ...Bo to chodzi o jakis tam enzym mowila mi psychiatra i jest czesc osob ktora ma wlasnie prace tego enzymu zachwiana i tak nam sie zle wchlaniaja leki :( Ja nawet jak bralam leki na krazenie to inni brali diwe tabletyi funkcjonowali normalnie a ja po polowce zgon zaliczalam :shock: :D
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

przez nerwa 28 wrz 2013, 13:53
platek rozy napisał(a):Tak jest wtedy ze bierzesz jedna tablete a ona dziala jakbys wziela 5 ...Bo to chodzi o jakis tam enzym mowila mi psychiatra i jest czesc osob ktora ma wlasnie prace tego enzymu zachwiana i tak nam sie zle wchlaniaja leki :( Ja nawet jak bralam leki na krazenie to inni brali diwe tabletyi funkcjonowali normalnie a ja po polowce zgon zaliczalam :shock: :D

To by mi pasowalo! Bo tak samo wtedy jak wzielam połowe dawki to myslalam, że się przekręce i naprawde czulam się jakbym miala ostre zatrucie. Benzo wystarczy, ze wezme okruszek i juz dziala. W sumie przeciwbolowe tak samo - wystarczy mi juz połowka.
Za to w ogole nie biore paracetamolu bo z 10 lat temu jak wzielam, to takie mialam zamroczenie przez pare godzin, ze juz potem sie bałam. Ale myslalam, ze moze jestem uczulona na paracetamol, a ta mala ilosc innych leków działa na zasadzie autosugestii...
A tez kiedys jak dostalam cos na obnizenie pulsu, to pamietam, ze chodzilam po tym jak zombie i musialam tez przestac brac.
Kurde, w tej sytuacji az strach brac jakies leki!!! :( (nawet normalne!)
"The greatest weapon against stress is our ability to choose one thought over another." ~William James

przez platek rozy 28 wrz 2013, 14:02
Nerwa ja dlatego ograniczam leki do minimum.Wszelkie leki . Masakra jakas ja na kazdym leku tak sie zle czuje i psychiatra stwierdzila ze w tym wypadku najlepsza bedzie psychoterapia.

przez hania33 28 wrz 2013, 14:04
a ja przed chwila wrocilam ze sklepow..powiedzaialam , jak padne to padne , ale ok bylo teraz jade przed siebie motorem
Nikt mi nie będzie mówił jak mam żyć bo nikt za mnie nie umrze.

Obrazek

przez platek rozy 28 wrz 2013, 14:18
Haniu Ty sobie calkiem swietnie radzis Kochana :brawo:

przez satinela 28 wrz 2013, 15:10
Hanuś hurrraaaaaaaaaaa jestem z Ciebie dumna :great: :great: :great: motorem ? ty to odwazna jestes no :105: :105:

Sortuj wg