Ataki (jak wyglądają, jak sobie radzimy)

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

przez dusznomi 11 wrz 2013, 09:46
michalb, gratuluję!!! ciesz się stanem zony, to musi byc cos wspanialego! My z mezem nie mozemy miec dzieci! kiedys radzono mi, zeby glowe pochylic w przod i lepiej sie oddech zlapie, raz na 100 mi pomaga :P
Fajne życie, to przede wszystkim kwestia fajnego myślenia....

przez michalb 11 wrz 2013, 09:55
A jak kiedyś dostałem radę by mocno oprzeć się rękoma np. o stół i oddychać wtedy uruchamiane są dodatkowe mięśnie. Niestety też pomaga raz na 100 może dlatego, że jest to stosowane przy chorobach płuc.

przez hania33 11 wrz 2013, 10:21
michalb,

Gratuluje...wiem , ze ciężko jest , lecz damy rade.Ja , jak nie mam duszności mam mdłości kurcze..w przełyku i krtani..może to refluks..lub watroba..wkrecam sobie :(
Nikt mi nie będzie mówił jak mam żyć bo nikt za mnie nie umrze.

Obrazek

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez michalb 11 wrz 2013, 10:24
Jakieś pomysły co do naszej terapii online :) kontakt gg, skype fb tak by wspólnie pogadać, jakieś założenie uprawiania sportu malowania w jednym czasie. Trzeba się tego pozbyć może wspólnie się wspierając damy radę. Mi w pewnym sensie pisanie już tu pomaga.

Ja mam refluks brałem leki ale już skończyłem co by nie niwelować do końca kwasu żołądkowego. Posiłki mało a często, stres też wywołuje refluks niestety.
Ostatnio edytowano 11 wrz 2013, 10:26 przez michalb, łącznie edytowano 1 raz

przez hania33 11 wrz 2013, 10:25
michalb,

Ja mam tylko pomysł z gg innego nie mam ...może ktoś coś wymyśli?? Taka terapia by się przydała..tylko moja kamerka się popsuła... :(

Obrazek

przez dusznomi 11 wrz 2013, 10:27
to co dzis spacerek???? u nas leje jak cholera, ale spokojnie, mam i kalosze i parasol :D jestem chetna :)

-- 11 wrz 2013, 10:28 --

hania33, ani refluks, ani wątroba... nerwica!

przez hania33 11 wrz 2013, 10:29
moze byc spacerek , u mnie tez leje ..i 9 stopni..mgła straszna...kaloszy nie mam..ale mogę iść.. :D

-- 11 wrz 2013, 10:29 --

dusznomi,

Pocieszyłaś mnie ha ha... :D

Obrazek

przez michalb 11 wrz 2013, 10:30
Może być gg nie widzę problemu. Niech się reszta wypowie i można wystartować. Podamy na pw czy tu swoje numery i w konkretne dni godziny możemy rozmawiać. Co by nas tylko świat wirtualny nie pochłonął.
U mnie też leje, a wczoraj tak ładnie było.
Ostatnio edytowano 11 wrz 2013, 10:31 przez michalb, łącznie edytowano 1 raz

przez hania33 11 wrz 2013, 10:30
Ktos jeszcze chetny na spacerek w deszczu?

-- 11 wrz 2013, 10:31 --

michalb,

Masz racje na pw podajemy , będziemy sie wspierać...duszach , duszącego bedzie ratowal...

-- 11 wrz 2013, 10:32 --

i znow klawiatura wariuje..za właścicielką :D

-- 11 wrz 2013, 10:33 --

dusznomi,

Te bole w mostku ..i pod prawa łopatka tez nerwicha co?

Obrazek

przez dusznomi 11 wrz 2013, 10:41
hania33, no ba! jasne że nerwica, mam identycznie! a może i zawał...ale spokojnie, my jestesmy niesmiertelni, codziennie tyle zawałów przechodzę, że ho ho ! świat nie zna drugiego takiego przypadku, dobrze, że sie upaly skonczyly bo mialam na zmaine zawał i udar :D

-- 11 wrz 2013, 10:43 --

michalb, no wlasnie u nas tez ladnie wczoraj bylo, az milo, a dzis leje, szaro, buro iponuro...moze pogoda tez ma "gorszy dzien" :D

przez nerwa 11 wrz 2013, 10:46
michalb, ja to w czasie ataku to w sumie nic nie robie, w nerwach czekam az przejdzie :-/ Chociaz ostatnio znalazlam taką roslinke z kolcami, zerwalam kawałek i mam ją przy sobie, i jak sie zaczyna coś, to ukłuje się raz, drugi - i w sumie pomaga :) jakos mnie wyrywa z tego, bo skupiam sie na ukłuciu :D No a tak to staram sie myslec, ze to zaraz minie, ze na 100% nie mi sie nie stanie, ze to tylko nieprzyjemne odczucie i nic wiecej.

Ja tez wlasnie w pracy głównie siedze przy komputerze :-/

Kurde no, ja dzis znow problemy ze snem... wczoraj jako tako spalam i ok, caly dziem w pracy chcialo mi sie spac, bylam mega zmeczona jak wrocilam i co.... przyszla noc - i kompletne rozbudzenie!!! Wzielam melatonine, wzielam nawet bezo w pewnym momencie, i dziwne bo nie czulam lęku, zdenerwowania ani nic. Ale po prostu w ogole nie bylam senna (chyba byłam bardziej rozbudzona niz w ciagu calego dnia). W efekcie zasnelam jakos o 5, obudzilam sie po 9 i tyle.. pare godzin snu i dzisiaj stan Zombie. Obiecalam sobie chodzic codziennie do pracy, ale dzisiaj po prostu nie dam rady znowu.
Jak nie spie, to mam wrazenie , ze stan mam 100 razy gorszy, i jak mam tam isc i siedziec i sie denerwowac przez caly dzien, to mi sie po prostu nie chce :-/ (a i tak na niczym sie nie skupie i nic nie zrobie...). Ehh, szef mnie zabije! Najgorzej, ze bylam wczoraj, a on nie widzial, ze bylam :( wiec jakby i tak sie nie liczy :D heh, co za zycie!
"The greatest weapon against stress is our ability to choose one thought over another." ~William James

przez Ramanujan 11 wrz 2013, 10:58
nerwa, chodzisz na jakąś terapię?
Ramanujan

przez dusznomi 11 wrz 2013, 10:59
nerwa, dasz rade, ubieraj sie, szybka kawusia (słaba) i do pracy, nie pozwól, zeby ta cała durna choroba ci zycie zabierała!

-- 11 wrz 2013, 11:03 --

ja wstałam i troszkę ogarnęłam w domu :) zaraz się zbiore do mamy, tylko zapale :P i mam zamiar bezy robic dzis :P dopiero beda nerwy jak mi nie wyjda :P chyba sobie wezme cisnieniomierz na droge :)
ba, lepiej, nawet śniadanie dziś zjadłam :P to już klasa !

przez hania33 11 wrz 2013, 11:07
dusznomi,

Brawo... :D

Obrazek

Sortuj wg