Ataki (jak wyglądają, jak sobie radzimy)

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

przez nerwa 07 wrz 2013, 00:35
ja sie boje czasem byc zmeczona po ataku :/ I wtedy zaczynam myslec, ze jak w trakcie drogi do pracy mnei złapie i wykonczy fizycznie, to jak ja w pracy bede siedziec? a co wazniejsze... jak wroce?! Ta wizja zmeczenia mnie przeraza zawsze. Chociaz potem i tak okazuje się, ze zmeczenie jest, ale az tak w funkcjonowaniu nie przeszkadza.. :)

a po magnezie to chyba odwrotny efekt wlasnie - takiej energii wiecej, a nie zmeczenia ;)
"The greatest weapon against stress is our ability to choose one thought over another." ~William James

przez dusznomi 07 wrz 2013, 00:37
to u mnie cos nie tak jest bo jakos słabo mi sie zrobilo, cisnienie niskie 110/60 tetno 59 .... spokojnie zaraz strach zadziala i sie podniesie wszystko
Fajne życie, to przede wszystkim kwestia fajnego myślenia....

przez nerwa 07 wrz 2013, 09:56
ja to caly czas mam okolo 100/60 :) a tetno jak mi spada do 60 to tez nie na dlugo bo jak to zobacze to zaczynam sie bac i przyspiesza ;) Wiec tak czy siak, lepsze niskie niz wysokie bo łatwo to zmienic.
"The greatest weapon against stress is our ability to choose one thought over another." ~William James

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez maciekpoznan 07 wrz 2013, 20:51
A ja dzisiaj się zdrzemnąłem w ciągu dnia i to mnie totalnie rozkodowało. Lęki po przebudzeniu, obudziłem się spocony jak nie wiem...

przez kupmitrumne 07 wrz 2013, 21:29
maciekpoznan napisał(a):A ja dzisiaj się zdrzemnąłem w ciągu dnia i to mnie totalnie rozkodowało. Lęki po przebudzeniu, obudziłem się spocony jak nie wiem...

a konkretnie przed czym masz lęki ?

przez nerwa 07 wrz 2013, 21:59
maciekpoznan, ja mam w ogole dziwna akcje ze spaniem w ciagu dnia. Nie jestem wstanie sie zdrzemnąc, tzn. moze i bym byla, ale jak tak przysne nawet na pare minut, to jak sie obudze to mam totlane roztrzesienie, nie wiem co sie dzieje, serce mi wali i potem z 10-20min dochodze do siebie. Do tej pory nie wiem skad ta akcja i dlaczego....
(co wiecej, ja to nawet mialam jak nei mialam wcale nerwicy!)

przez dusznomi 07 wrz 2013, 22:55
nerwa, mam identycznie z drzemkami popoludniowymi, niby chce zasnac ale czuje taki niepokoj, jak juz usne, to za chwile pobudka, serce wali jak szalone....eh...dzis kupilam ksiazki zwiazane z nerwica, od jutra zaczynam je studiować !!!

przez hania33 07 wrz 2013, 23:04
cześć Wam u mnie dziś tak sobie pada i pogoda do bani...

-- 07 wrz 2013, 23:05 --

i jeszcze internet mi zanika :(
Nikt mi nie będzie mówił jak mam żyć bo nikt za mnie nie umrze.

Obrazek

przez dusznomi 07 wrz 2013, 23:06
hania33, a ja wypiłam 2 piwa...pierwszy raz od HO HO HO...i mam atak...duszę się..no jeb*na nerwica, nawet desperados na nią nie działa !!!

przez mika211 07 wrz 2013, 23:15
a mi gorzej z tym biciem serca.. wiecie, tak to czasem miałam nieregularne bicie serce miałam, a teraZ NON STOP, powaznie, po prostu caly czas, przez co teraz to nawet 5 minut zwyklego spaceru i juz ledwo oddycham, powaznie, 100 m drogi , a ja bardzo zmeczona, przez co znowu prawie ciagle siedze w domu, nawet sily pracy nie mam podjac
albo spie 10 godzin i nadal jakbym nic nie spala
po prostu cały czas bije nierówno, nie w rytmie, juz nie pamietam kiedy mialam dobry rytm, bo cały czas jest zły, nierówny
uzbierałam na Holtera i niedlugo go zrobie
ja te leki venlectine juz jakos ponad 3 miesiace biore i nie piję alkoholu.. wystarczy mi to co mam bez alkoholu.,. po nim na pewno bym czula sie jeszcze gorzej., lepiej nie pic przy lekach

przez dusznomi 07 wrz 2013, 23:19
mika211, ja też miałam wrażenie, że mi serducho bije nierówno, byłam na holterze- w sumie z przypadku, wyszło mi 5 incydentów częstoskurczu nadkomorowego...i to był nóż w moje znerwicowane plecy !!! dopiero zaczęłam szaleć na tym punkcie, ale... poszłam do apteki i kupiłam ciśnieniomierz, który mierząc ( przy okazji) tętno, "pika" jeśli wyczuje, że z serduchem jest coś nie tak, teraz jak mam uczucie, że coś się dzieje, że jest nierówna akcja, za szybka lub za wolna, mierze ciśnienie...nie pika...uspokajam się :)

przez hania33 07 wrz 2013, 23:21
dusznomi,

Wypiłaś piwa ..no kurde...nie przepijesz jej :D czasem bywa gorzej...

Obrazek

przez nerwa 07 wrz 2013, 23:21
dusznomi, kurde no daj spokoj, nawet czlowiek sie zdrzemnac nie moze :( i ja to nie rozumiem dlaczego... jak rano sie budze (albo w nocy) to nie mam takiej akcji... a w dzien - zawsze. Nigdy mi sie nie zdarzylo normalnie zdrzemnac, dlatego tego nie robie nawet juz.
A co do alko to ja ostatnio po kazdej probie picia mialam na maxa lęki :-/ wystraszylam sie i juz mnie w ogole do alkoholu nie ciagnie. Ale dzisiaj wzielam łyka wódki, zeby sprawdzic jak bedzie :) - w miare ok, no ale łyk... to co to jest :P

mika211, ja mialam ostatnio z sercem taki epizod, to trwalo kilka tygodni i wtedy caly czas mialam kołatania rozne i te dodatkowe uderzenia, szarpniecia itd. W ciagu minuty mialam to kilka razy, mysallam, ze sie wykoncze. Ale raz uderzylam sie w sciane glowa, i zaczelam sobie wkrecac guzy i wtedy przeszlo wszystko z sercem jak ręką odjął :D
A magnez mozesz brac - on tez na serce pomaga.

przez hania33 07 wrz 2013, 23:22
mika211,

Ja mam arytmie, Biosotal biorę... :(

-- 07 wrz 2013, 23:24 --

jeszcze biorę Omega..na serce trochę pomaga i nie szkodzi...

Obrazek

Sortuj wg